KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "UDINESE"
Llorente, a Juventus megmentője 2013. december 1. 20:28 VIDEÓ! Fernando Llorente hosszabbításban szerzett fejesgólja kellett a Juventusnak ahhoz, hogy idei 12. sikerét arassa, és három pontra meglépjen a Romától vasárnap este. A végig masszív Udinese akár nyerhette is volna a mérkőzést Torinóban, ha berúgja a helyzeteit. Ezen az estén csak iskolásokat engedtek be a két kapu mögötti szektorba, az ultrák otthonába (a szövetség eltiltása miatt). A tizenkét ezer ifjonc kiszurkolta a mindent eldöntő gólt, boldogan térhet haza a Zebrák derbijéről.

Birsa, a Milan megmentője 2013. október 19. 22:40 VIDEÓ! Nyögvenyelős győzelemmel melegített a Barca elleni hazai BL-randevúra a Milan, amely Valter Birsa csodás góljával 1-0-ra múlta felül a vérszegény játékot produkáló Udinesét a nyolcadik fordulóban. Kaká négy és fél év után tért vissza a San Siróban. Mario Balotelli a lelátóról figyelt, elképzelhető, hogy a jövő hétvégére sem gyógyul fel. Átmenetileg a top hétben a Milan.

Elrabolták az Udinese játékosát 2012. június 10. 12:33 Szülővárosában, templomba menet csaptak le emberrablók az Udinese 28 éves, nigériai középpályására Christian Obodóra - tudta meg a supersport.com portál hivatalos forrásoktól.

Nem bírt a Palermo az Udinesével 2012. március 24. 23:14 Hiába lőtt bombagólt Fabrizio Miccoli, az Udinese a hajrában kiegyenlített, így a Palermónak meg kellett elégednie az egy ponttal a Serie A 29. fordulójának szombat esti összecsapásán.

Majdnem csodát tett a Napoli Udinében 2012. március 18. 22:28 Edinson Cavani előbb tizenegyest vétett az Udinese elleni bajnokin 0-2-nél, majd a 81. és a 85. percben duplázott, így mentett pontot csapatának a Serie A 28. fordulójában. A hazaiaktól Fabbrinit és Guidolin mestert is kiállították, a 2-2 miatt azonban így is inkább ők mérgelődhetnek.

A Laziót és az Udinesét is meglepték 2012. március 11. 22:49 Meglepő eredményekkel zárult a Serie A 27. fordulója. A Lazio simán kikapott az Olimpicóban a Bolognától, míg az Udinese gólt sem és pontot sem szerzett a Novara vendégeként. A Napoli most dörzsölheti a tenyerét...

Ezt hogy nyerte meg a Milan Udinében? 2012. február 11. 19:56 Sérültek és az eltiltott Zlatan Ibrahimovic nélkül, de hatalmas szívvel és jó nagy adag szerencsével nyert 2-1-re a Milan az Udinese otthonában a Serie A 23. fordulójában. A hazaiak Di Natale révén joggal vezettek a 77. percig, ám ekkor egy Handanovic-hiba és egy remek csere az egyenlítést jelentette. Mindent feltett a Milan a sikerért, Maxi López gólja után egy asszisztot is felírhatott magának, El Shaarawy találata egyben azt is jelentette, hogy a szezonban először kapott ki a Friuliban a fekete-fehér együttes.

Üldőzője sem bírt a Juvéval, sőt! 2012. január 28. 22:38 Leszakította jelenlegi második számú riválisát az olasz éllovas Juventus, miután Matri duplájával 2-1-re nyerni tudott az Udinese ellen, a Serie A 20. fordulójában, a Zebrák szombati derbijén Torinóban! Egymás után a 22. meccsén nem veszített Antonio Conte csapata. Ritkán látni ekkora futómennyiséget egy meccsen, szakadó hóban meg különösen. Vasárnap a Milannak, az Internek és a Romának is nyerhető mérkőzése lesz, a Napoli és a Lazio megszenvedhet.

Ezt elszúrta az Inter, győzött a Napoli 2011. december 3. 22:38 VIDEÓ! Csaknem nyolc évet kellett várnia az Internek, hogy újra megessen az a csúfság, azaz odahaza kapjon ki az Udinesétől. 2004 februárja után 2011 decemberében hajtott fejet ellenfelével szemben a kék-fekete alakulat, amely a Serie A 14. fordulójában 1-0-s vereséget szenvedett Milánóban. Az utolsó percek átszabhatták volna a forgatókönyvet, de Zanetti kiállítása után Di Natale, három percre rá, a másik oldalon Pazzini hagyta ki a maga büntetőjét. A Napoli magabiztosan végzett a sereghajtó Leccével, Cavani kettőt vállalt magára a 4-2-es diadalból.

Sztárklubok akarják az udinei védőt 2011. november 30. 10:53 Angol lapértesülések szerint kiéleződött a versengés az udinei Mehdi Benatia játékjogáért: több sztárklub is örömmel szerződtetné a 24 éves marokkói védőt.