KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "TORONTO MAPLE LEAFS"
Triplázott, a Toronto 2-3-ról fordított 2011. november 3. 09:05 Joffrey Mupul második harmadban lőtt mesterhármasával 3-2-es hátrányból fordítva 5-3-ra győzött az NHL szerdai játéknapján a Keleti főcsoport második helyére előreugró Toronto Maple Leafs a New Jersey Devils otthonában.

Szétlövés döntött a kanadai rangadón 2011. október 20. 09:13 A Toronto Maple Leafs Phil Kessel (1 gól, 2 gólpassz) vezetésével kétgólos hátrányból mentette döntetlenre a Winnipeg Jets elleni mérkőzését az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), majd a szétlövésben a győzelmet is megszerezte - dacára annak, hogy a meccs hőse kihagyta a büntetőjét. Joffrey Lupul és Matt Frattin viszont betalált torontói részről, míg átellenben senki sem...

Torontóban kapaszkodott az NHL-címvédő 2011. március 6. 10:20 Fontos - ráadásul zsinórban nyolcadik - győzelmével már a negyedik helyre jött fel a Nyugati főcsoportban a Chicago Blackhawks, amely 5-3-ra verte a Toronto Maple Leafst.

NHL: otthon kapott kilencet az Atlanta 2011. január 8. 10:35 Az NHL-ben ritkán látható kiütésbe szaladt bele az Atlanta Thrashers, amely a második harmadot 6-0-ra elbukva 9-3-as vereséget szenvedett a Toronto Maple Leafstől az alapszakasz pénteki játéknapján.

Megőrizte veretlenségét a Dallas Stars 2010. október 17. 10:43 Két csapat maradt, amely megőrizte makulátlan mérlegét az NHL-ben a tizedik játéknap után. A szombaton jégre lépő még veretlen trióból a Tampa Bay Lightning 6-0-s kiütésbe szaladt a Florida Panthers otthonában, a Nashville-t a keleten menetelő Washington győzte le hosszabbításban, a Dallas Stars viszont túlórában legyűrte a St. Louis Bluest, így négyből négyet nyert. A texasi együttesen kívül csak a Toronto Maple Leafs nem talált legyőzőre az idei szezonban.

Meghátrált a Hurrikántól a Colorado 2010. január 9. 11:11 Három hazai és egy vendéggyőzelem született az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján. Hétgólos meccsen nyert a Dallas, értékes sikert aratott Calgaryban a Columbus, nem bírt a Colorado a Carolina Hurricanesszel.

Tovább repülnek a Vörös Szárnyak 2009. február 13. 07:45 Ismét magabiztos győzelmet aratott a címvédő Detroit Red Wings a Minnesota Wild ellen a tengerentúli profi jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján. Hajmeresztő hajrában nyert a Vancouver a Phoenix vendégeként.

Michael Cammalleri háromszor büntetett 2008. november 28. 07:34 Hatalmas izgalmakat és minimális fővárosi győzelmet hozott az Ottawa-Toronto mérkőzés az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) csütörtöki játéknapján. A rendes játékidő 1-1-gyel zárult, majd a hosszabbításban sem született döntés, a szétlövéseknél pedig a házigazdák mellé állt a szerencse. Mindeközben a Flames Vancouverben fektette két vállra a Canucksot.

NHL: ismét a Toronto Maple Leafs a legértékesebb csapat 2008. október 31. 07:03 A mértékadó amerikai Forbes gazdasági magazin szerint továbbra is a Toronto Maple Leafs a legértékesebb klub a 30 csapatos észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL).

Jégkorong, NHL: városi riválist kaphat a Toronto Maple Leafs 2008. október 22. 07:06 Elképzelhető, hogy még egy NHL-es hokicsapata lesz Torontónak - írta a kanadai hírügynökség (CP).