KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "SUPERCLASICO"
Óriásdisznó miatt állt a Superclásico! 2012. október 29. 19:46 VIDEÓ! Tizenhét hónap után rendeztek Superclásicót Argentínában, ennyi idő még soha nem telt el két River-Boca csata között a rangadó 1913 óta íródó történetében (a Milliomosokkal ugyanis példátlan dolog történt tavaly: kiestek az élvonalból). Emlékezetesre sikerült a derbi, a River már a második percben vezetett, a Boca az utolsó negyedórában 0-2-ről egyenlített. A Boca szurkolói hosszú hónapokon keresztül gúnyt űztek a B-ligában vitézkedő Riverből, ezért most visszavágtak a piros-fehérek, akik egy sárga-kékbe öltöztetett, felfújható óriásdisznóval hergelték a rivális táborát. Percekig állt emiatt a mérkőzés a szünet után. Nézd meg videón!

Hároméves átok tört meg a Superclásicón 2010. november 17. 11:19 Első győzelmét aratta 2007 óta az argentin szuperrangadón, a Superclásicón a River Plate, amely 1-0-ra győzött a Boca Juniors ellen a Apertura 14. fordulójában a Monumentalban.