KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "STANDARD_LIEGE"
A Standard a Barca, Roma előtt jár 2013. szeptember 30. 13:32 A Standard Liege mutatja a példát a Barcelonának, az Atléticónak és a Romának, a belga csapat kilencedik meccsén a kilencedik győzelmét aratta vasárnap este az élvonalban a Cercle Bruges otthonában (0-5). Ha az izraeli bajnokságot nem számoljuk (ahol később indult a pontvadászat), akkor már csak az említett négy együttes 100 százalékos az UEFA-zónában!

Majdnem klubot váltott Németh Krisztián 2011. augusztus 31. 23:37 Bár átesett az orvosi vizsgálaton a Standard Liege-nél, végül mégsem távozott az Olympiakosztól Németh Kriszitán, mivel a két egyesület nem tudott megegyezni - írja a Nemzeti Sport Online.

Középpályást igazolt az Anzsi 2011. augusztus 30. 13:55 A marokkói válogatott Mehdi Carcela-Gonzalez is klubtársa lesz Dzsudzsák Balázsnak az Anzsi Mahacskalánál. A 22 esztendős középpályás négy évre írt alá.

Tőzsér gólja Szuperkupát ért 2011. július 21. 22:06 Tőzsér Dániel góljának köszönhetően a Genk hódította el a belga Szuperkupát a Standard Liege kárára. A válogatottnál mellőzött futballista az első félidő legvégén, a 45. percben szabadrúgásból volt eredményes, és állította be az 1-0-s végeredményt. A Racing hálóját Köteles László őrizte meg a kapott góltól, míg a csapat harmadik magyarja, Tóth Balázs nem volt a keretben.

A Milan helyett a Benficában kötött ki 2011. július 13. 16:12 Axel Witsel távozik Belgiumból és ötéves szerződést ír alá a portugál ezüstérmesnél - közölte a középpályás klubja, a Standard Liége.

Elhagyta kapusa a francia kiesőt 2011. május 26. 18:12

Ennél brutálisabb belépő nincs - videó 2011. május 18. 13:30 Életveszélyes fejrúgás árnyékolta be a Tőzsér Dánielt és Köteles Lászlót foglalkoztató Genk keddi belga bajnokká avatását, a Standard Liege elleni 1-1-es mérkőzést. A korábbi liverpooli védő, Chris Mavinga ugyanis a 26. percben egy brutális kung-fu-rúgással terítette le Mehdi Carcelát. A játék percekig állt, a szélsőt kórházba szállították (úgy hírlik, törött orral és állkapoccsal megúszta), a tettes pedig megúszta mindössze egy sárga lappal!!!

Bajnokok lettek Tőzsérék! 2011. május 17. 23:06 A három magyar labdarúgót is foglalkoztató Genk nyerte a belga bajnokságot, miután a záró fordulóban 1-1-es döntetlent játszott az „aranymeccsen” a Standard Liege-zsel. Tőzsér Dániel adott be a bajnoki címről döntő találat előtt.

Lezuhant és meghalt a szurkoló 2011. április 7. 16:56 A kórházban életét veszítette az a Standard-szurkoló, aki a Gent elleni, szerda esti Belga Kupa-elődöntőn (4-2) zuhant le a tribünről.

A Realból csenné el Zidane-t a Standard 2011. március 2. 19:31 A Standard Liege meg akarja kaparintani Zidane-t. A belgák a Real Madrid korábbi klasszisának, jelenlegi tanácsadójának kisfiát pécézték ki maguknak.