KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "SPANYOL_U19_LABDARUGO_VALOGATOTT"
Szépen búcsúzott a címvédő a tornától 2008. július 20. 22:22 Az első félidőben három perc alatt eldöntötte a találkozó sorsát az U19-es spanyol labdarúgó-válogatott a bolgárok ellen az A csoport 3. fordulójában. Ginés Mélendez együttese ezzel kvalifikálta magát a 2009-es U20-as világbajnokságra.

A síró spanyolok becsületbeli ügye 2008. július 20. 14:15 A csehországi U19-es labdarúgó Európa-bajnokságnak címvédőként nekivágó spanyolok ugyan két hétre készültek, de már féltávnál összecsomagolhatnak és mehetnek haza. A németek (1-2) és a magyarok (0-1) elleni vereség után azonban búcsúzóul még legyőznék a bolgárokat. A csütörtöki könnyzápor után vasárnap gólesőre készülnek Ginés Mélendez tanítványai.

Megvertük a címvédő spanyolokat is! 2008. július 17. 18:55 Nagyon nehéz dolga olt Sisa Tibor szövetségi edző együttesének, hiszen a papíron sokkal esélyesebb és a nyitónapon vereséget szenvedett spanyolokkal kellett felvennie U19-es futballválogatottjának a versenyt az Európa-bajnokságon. Nagy Olivér azonban ezzel mit sem törődött és a 71. percben szerzett góljával a mieink óriási meglepetésre 1-0-ra legyőzték a címvédőt. Ezzel már hatpontos nemzeti együttesünk és ha este a németek legalább döntetlent játszanak a bolgárokkal, továbbjutunk.

A németek nyerték a csoport rangadóját 2008. július 14. 21:40 Taktikus játékkal győzte le a német U19-es labdarúgó-válogatott a címvédő spanyolokat a csehországi Európa-bajnokságon az A csoportban. Horst Hrubesch csapata így ugyanúgy három pontos, mint Sisa Tibor együttese. Olaszország fiataljai az utolsó pillanatban mentettek pontot a görögök ellen a másik négyesben.