KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "SERIE_C1"
Méhraj árasztotta el a focipályát 2011. április 19. 13:15 Váratlan esemény miatt szakadt félbe nagyjából 15 percre a hétvégén az olasz harmadosztály (Serie C1) 30. fordulójában rendezett Pavia-Gubbio összecsapás. A pályát egy méhraj árasztotta el!

Ez az ördög keze volt... - videó 2010. december 13. 11:10 Hiába hisszük, hogy vannak olyan dolgok, amiket nem lehet felülmúlni. Dehogynem. Az olasz harmadosztályban ugyanis földöntúli, megmagyarázhatatlan dolog történt: a Foggia-Cosenza találkozó 11. percében Simone Santarelli könnyedén hatástalanított egy jobbról érkező beadást, ám a vendégek játékosa Raffaele Biancolino gondolt egyet és kézzel kiütötte a kapus kezéből a labdát, majd közelről a hálóba lőtte azt. A bíró a kezdőpont felé mutatott, a hazaiak pedig 2-1-re kikaptak. Félelmetes...

Serie C1: repülővel utaznak a meccsre 2008. június 24. 11:20 Letöltötte első évadját az olasz harmadosztályú Gallipoli Calcio együttesénél a válogatott Horváth András. A középpályás Sopronból szerződött Itáliába, s ha nem is vált csapata meghatározó játékosává, rengeteg tapasztalattal lett gazdagabb.