KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "SEAT-FOTON GYŐR"
A Pécs és a Győr nem követte a Sopront 2014. december 11. 19:28 Ötödik meccsén negyedik vereségét szenvedte el a női kosárlabda Európa Kupában a PINKK Pécs 424 csapata, így csoportjában már nem végezhet a legjobb 16 közé jutást jelentő első vagy második helyen.

Ismét Győr-Sopron döntő lesz 2013. április 9. 23:33 A címvédő Győr után az alapszakaszgyőztes Sopron is bejutott a női kosárlabda NB I hétfőn kezdődő döntőjébe, miután kedden a két sikerig tartó elődöntő második, komlói mérkőzésén is legyőzte a PINKK Pécsi 424-t.

Győr-Sopron döntő a kupában 2013. március 24. 08:26 A címvédő Sopron után a Győr jutott be a női kosárlabda Magyar Kupa döntőjébe szombaton, mivel a soproni Final Four második elődöntőjében 64-56-ra verte a Pécs együttesét.

Nagyon elverték a Győrt 2012. január 12. 12:06 A Galatasaray vendégeként szerdán alulmaradt Győr 11 forduló után sereghajtó az A csoportban a női kosárlabda Euroligában.

Hetvenegy ponttal nyert a Győr! 2011. december 18. 20:15 A Győr 110-39-re győzött a vendég BSE ellen a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján.

Európa-kupa: továbbmentek a győri lányok 2010. november 25. 21:19 A Győr női kosárlabdacsapata csütörtökön könnyedén legyőzte a német Saarlouist az Európa Kupa 5. fordulójában.

A Szeged nyerte az EK magyar rangadóját 2008. november 19. 20:02 A Szeviép-Szeged egy izgalmas, fordulatokban gazdag találkozón érettebb játékával és az utolsó percben mutatott magabiztosságával döntötte el a SEAT Foton Győr elleni összecsapást a női kosárlabda Európa Kupában.

Száz felett dobott a Győr a Ceglédnek 2008. október 19. 19:59 Magabiztosan, 102-48-ra győzött hazai pályán a Seat Foton Győr együttese a Cegléd ellen a női kosárlabda-bajnokság ötödik fordulójában. A győriek végig vezettek a mérkőzésen, a ceglédi bravúr egy pillanatira sem volt benne a levegőben. A hazaiak még pihentetni is tudták a meghatározó játékosaikat a jövő hét csütörtöki stockholmi Európa Kupa-mérkőzésre.

Fölényes győri siker a Szolnok ellen 2008. október 16. 19:54 Magabiztos 90–61-es győzelmet aratott hazai pályán a Seat-Foton Győr együttese a Szolnoki NKK ellen a női kosárlabda-bajnokság 4. fordulójában. A győriek a mérkőzés kezdetétől vezettek, és már az első félidőben húsz pont feletti volt a különbség a javukra. A hazaiak a szünet után is könnyedén dobták a pontokat, míg a vendégek képtelenek voltak mit kezdeni a győriek magassági fölényével.

Meghozta eredményét a győri védekezés 2008. október 12. 18:30 Meglepetésre a bjnokságban eddig két vereséggel álló SEAT Foton Győr női kosárlabda NB I 4. fordulójában a Zala Volán-ZTE otthonában. A 58-42-es vendégsiker azért is váratlan, mert az egerszegiek eddig két győzelemmel álltak a bajnoki tabellán.