KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "RÖPLABDA, FÉRFIAK"
Szerb-olasz döntő a röplabda Eb-n 2011. szeptember 17. 21:22 Megismétlődik a 2001-es finálé, Olaszország és Szerbia találkozik egymással a férfi röplabda Európa-bajnokság döntőjében. A taljánok 3-0-ra intézték el a címvédő lengyeleket, míg déli szomszédunk nagy csatában az oroszokat verte.

Győzelem az Eb-selejtező nyitányon 2009. január 8. 10:01 A magyar röplabda válogatott 3:0-ra nyert Törökország ellen a férfi ifjúsági Európa-bajnoki selejtező D-csoportjának első fordulójában, a bulgáriai Gabrovóban!

Búcsút inthetnek a röplabdások a vb-nek 2009. január 5. 11:58 Második meccsén is vereséget szenvedett, így már biztosan nem juthat ki a világbajnokságra a magyar férfi röplabda-válogatott. A Kántor Sándor vezette együttes ezúttal a bosnyákoktól kapott ki 3:2-re a világbajnoki selejtezősorozat európai divíziójának nyitókörében, Bécsben.

Challenge Kupa: továbbjutott a Kaposvár, kiesett a Dunaferr 2008. december 17. 21:31 A Kaposvár 3-2-es vereséget szenvedett Ostravában, de 5-3-as összesítéssel továbbjutott, míg a Dunaferr 3-0-ás vereséget szenvedett a Generali Haching otthonában a férfi röplabda Challenge Kupa harmadik fordulójának visszavágóján, így búcsúzott a sorozattól.

Röplabda, női NB I: az Újpest vendégeként nyert simán a BSE 2008. december 6. 18:08 A női élvonalbeli röplabda-bajnokság Kiemelt csoportjában a BSE három játszmás találkozón simán nyert az UTE Volley vendégeként.

Röplabda, férfi NB I: MAFC-siker a Debrecen ellen 2008. december 6. 14:51 A férfi élvonalbeli röplabda-bajnokság Kiemelt-csoportjának szombati mérkőzésén a MAFC hazai pályán négy játszmában bizonyult jobbnak a Debrecen csapatánál.

Röplabda, Lengyelország: olimpiai bajnok edző vezetné a férfiakat 2008. december 1. 18:25 Hétfőn lejárt a pályázat beadási határideje és a beérkezett anyagokból kiderült, hogy az Egyesült Államok együttesét olimpiai aranyéremhez juttató Hugh D. McCutcheon is szívesen irányítaná a jövőben a lengyelek férfi válogatottját.

Röplabda Közép-európai Liga: kaposvári vereség Szlovéniában 2008. november 15. 21:09 A Kométa-Kaposvár 3-0-ás vereséget szenvedett a címvédő, BL-résztvevő szlovén ACH Volley Bled együttesétől a férfi röplabda Közép-európai Liga alapszakaszának hetedik fordulójában.

Röplabda, férfi NB I: négy szettben vette a MAFC a Dágot 2008. november 15. 13:01 Az élvonalbeli férfi röplabda-bajnokság Kiemelt csoportjában a MAFC hazai pályán négyjátszmás mérkőzésen nyert a Dág ellen.

Férfi röplabda, CEV Kupa: kikapott, és kiesett a Dunaferr 2008. november 12. 19:33 A Dunaújváros férfi röplabda csapata 3-0-ára kikapott a CEV kupa első fordulójában a cseh Dukla Liberec együttesétől. A magyar gárda így kiesett a sorozatból, és a Challenge Kupában folytathatja a nemzetközi szereplést.