KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "REAL SOCIEDAD"
CR egy gólgép, ötöst érdemelt a Real 2013. november 9. 17:49 Cristiano Ronaldo "aranylabdás" formában játszott, mesterhármast hintett a felszálló ágban lévő Real Sociedad ellen, a spanyol bajnokság 13. fordulójának szombati játéknapján. Bravúros góllal kezdett, aztán tizenegyesből és szabadrúgásból is eljutott a hálóig. Benzema és Khedira is beszállt a gólparádéba. A baszkok összeszedték magukat a folytatásra, de csak a szépítésre futotta az erejükből.

Szárnyal a Neymar-Messi duóval a Barca 2013. szeptember 24. 21:49 VIDEÓ! Neymar és Messi is egy-egy gólpasszal vette ki a részét a Barca hatodik győzelméből, továbbra is kifogástalan a mérlege a katalán sztárcsapatnak a szezonban. A szünetben már már három gól volt a különbség a Real Sociedad ellen a Nou Campban, s bár esett még két gól, a differencia változatlan maradt. Sánchezék akár hat-hét találattal is nyerhették volna a meccset, ha hatékonyabb a helyzetkihasználásuk.

Barca: álomkezdés, álomforduló, 5-1 2012. augusztus 19. 22:48 A Barcelona rögtön kihasználta a Real Madrid botlását, és ellépett két ponttal az ősi riválistól a spanyol bajnokság nyitó fordulójában, ahol egy potenciális középcsapatot,a Real Sociedadot vert egy fantasztikus nyitánnyal vasárnap este. Az első félidőben már négyet kaptak a baszkok, David Villa kilenc hónap kihagyás után, és nyolc perccel a beállása után szép gólt lőtt, beállítva az 5-1-es végeredményt.

Százados lett CR7, maradt a hat közte 2012. március 24. 21:48 VIDEÓK! A Real Madrid 5-1-re ledarálta a Real Sociedadot úgy, hogy mind a hat gól fővárosi játékoshoz köthető. Benzema és Ronaldo kétszer-kétszer, Higuaín egyszer volt eredményes, Ramos pedig öngólt vétett. CR7 számára külön öröm, hogy 92. bajnoki meccsén megszerezte 100. gólját is a Realban, ezzel megdöntötte Puskás Ferenc rekordját. A magabiztos sikernek köszönhetően maradt a hatpontos előny az élen a Barcelona előtt.

Messi gólt lőtt, a Barca újra győzött 2012. február 4. 23:55 VIDEÓK! A végén bekkelve, de végül 2-1-re legyőzte a Barcelona a Real Sociedadot a La Liga 21. fordulójában. Lionel Messi újra betalált, a csapat megint nyert - az argentin zseni mellett a fiatal Cristian Tello volt eredményes, az ellenfél becsületét Carlos Vela mentette meg. Sergio Busquets súlyosnak mtűnő térdsérülést szenvedett. A három katalán ponttal visszaállt a játéknap előtti állapot, a Real Madrid továbbra is hét egységgel vezet a címvédő előtt.

Sárba tiporta a bírót! - videó 2012. január 30. 20:48 Az Arsenal kölcsönjátékosa, Carlos Vela egy szerencsétlen mozdulattal valósággal letaglózta a sporit a Real Sociedad vasárnapi, Gijón elleni spanyol bajnokiján (5-1). Durrr a sárba!

Ott nyert a Real, ahol a Barca befürdött 2011. október 29. 23:51 VIDEÓ! Tíz ötletes, további 35 perc tűrhető játék elegendő volt a Real Madridnak, hogy kiizzadja a győzelmet a La Liga 11. fordulójában a Real Sociedad otthonában, ott, ahol szeptember 10-én a Barcelona 2-2-re végzett. A mérkőzésen Gonzalo Higuaín korai találata döntött, a királyiak a második félidőben csak küzdöttek, de az elmúlt hetek parédája után elkerülhetetlen volt, hogy becsúszik egy gyengébb nap. Viszont a három pont, az három pont.

Újabb csodát tett a Levante - videó 2011. október 27. 11:41 VIDEÓ! Ha egy üzlet beindul, akkor nincs megállás, még Fortuna istenasszony is az ügy mellé áll. Így volt ezzel a Levante is, a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot hatalmas meglepetésre vezető valenciai kiscsapat ugyanis a 94. percben tett csodát a Real Sociedad elleni szerda esti összecsapáson. A szünetben még hátrányban lévő hazaiak 3-2-re győztek és továbbra is vezetik a Primera Divisiónt.

Győzelmet ért a világbajnok duplája 2011. október 2. 14:24 Némi meglepetésre a vendég Athletic Bilbao nyerte a Real Sociedad elleni baszk rangadót a spanyol labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában. A San Sebastian-i találkozó hőse a világbajnok Fernando Llorente volt, aki két góljával eldöntötte a három pont sorsát. A hazaiak 0-1 után még egyenlítettek, de a második vendéggólra már nem tudtak válaszolni.

Csak Kanouté volt a legény a pályán 2011. szeptember 18. 09:55 A La Liga szombati meccsei között a Barcelona-Osasuna volt a kakukktojás a katalán csapat nyolc góljával, a többi partin mindössze egyetlen találatot döntött. Így volt ez a Sevilla-Sociedadon is, amelyen Kanouté bal alsó sarkos lövésével dőlt el a három pont sorsa a hazaiak javára, akik ezzel feljöttek a harmadik helyre.