KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PORTLAND TRAIL BLAZERS"
NBA: van visszaút mínusz 23-ról 2011. április 24. 10:05 A Portland Trail Blazers 23 pontos hátrányból, elképesztő negyedik negyedet produkálva egyenlített a Dallas Mavericks ellen az NBA rájátszásában. A nyugati első San Antonio Spurs vesztét Memphisben Zach Randolph kései triplája okozta, míg az Oklahoma City Thunder már csak egy győzelemre van a franchise történetének első elődöntőjétől. Elnapolták a Chicago továbbjutását: otthon nyert az Indiana Pacers és szépített.

Nincs ellenfele a Chicagónak, Miaminek 2011. április 22. 09:05 A két hazai győzelem után idegenben sem kegyelmezett ellenfelének a Miami Heat és a Chicago Bulls az NBA rájátszásának első fordulójában. A Derrick Rose vezette michiganiek négy ponttal győztek Indianapolisban, a floridaiak hattal Philadelphiában, ezzel egy sikerre kerültek a főcsoport elődöntőjétől. Szépített a Dallas Mavericks ellen a Portland Trail Blazers nyugaton, ott az álllás 2-1 Dirk Nowitzkiék javára.

Mélyrepülésben a Miami Heat 2011. március 9. 09:10 Hiába LeBron James közel tripla duplája (31 pont, 11 lepattanó, 8 gólpassz) és Dwyane Wade összesen 38 pontja, a társak együtt mindössze 27-et termeltek, így a Miami Heat zsinórban ötödik vereségét szenvedte el az NBA-ben, és inkább csúszik vissza keleti élcsoportban. A nyugati rájátszásért küzdő Portland Trail Blazers az Orlando után a másik floridai csapatot is elverte, és 37-27-es győzelmi mérlegével tartja hetedik helyét.

Mennydörgés Portlandben 2010. november 5. 09:24 Az Oklahoma City Thunder idegenben, hosszabbítás után egy ponttal legyőzte a Portland Trail Blazerst az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) csütörtöki játéknapján.

Elhunyt a kosárlegenda 2010. november 1. 19:13 Hosszas rákbetegséget követően vasárnap éjjel elhunyt Maurice Lucas, a Portland Trail Blazers kosárlabdacsapatának egykori kiváló erőcsatára. A legendát 58 esztendős korában érte a halál.

A Suns és a Spurs a legújabb továbbjutók 2010. április 30. 09:06 Mindkét csütörtökön rendezett párharc végére pont került az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban, a Nyugati-főcsoport negyeddöntőjében. Hiába forgatta fel az egész NBA-t februárban hétszereplős csereügyletével a tulajdonos Mark Cuban, a Dallas Mavericks az első akadálynál elvérzett, miután a San Antonio Spurs elleni sorozat hatodik összecsapásán tízpontos vereséget szenvedett és búcsúzott.

Hatodszorra szólt a dixieland 2009. március 6. 07:13 Sorozatban hatodik sikerét aratta a New Orleans Hornets együttese az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) csütörtöki játéknapján. A többek között a zenéjéről elhíresült louisianai város csapata a szerdán még a San Antoniót is elverő Dallas Maverickset.

Újabb meglepő vereség érte a címvédőt 2008. december 31. 07:48 A jelek szerint kisebb kútba került a címvédő, és az elmúlt hetekben magabiztosan menetelő Boston Celtics együttese az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA). Kevin Garnették ezúttal a Portland Trail Blazers otthonában szenvedtek négypontos vereséget, ami azt jelenti, hogy az elmúlt négy meccsükből csak egyet tudtak megnyerni.

A Suns nem találta Roy ellenszerét 2008. december 19. 07:42 Kiváló meccset produkált a Portland Trail Blazers színeiben Brandon Roy az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A 24 éves játékos nagyon megszórta a vendég Phoenix Sunst, 52 ponttal zárta a meccset. A játéknap másik összecsapásán az Orlando Magic 12 ponttal verte meg a San Antonio Spurst.

Egy ponttal nyert a Bulls és a Portland 2008. november 25. 06:53 Az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján hét mérkőzést rendeztek, a Chicago Bulls a Utah Jazz vendégeként nyert egy ponttal, de ugyancsak minimális különbség döntött a Portland Trail Blazers javcára hazai pályán a Sacramento Kings ellen.