KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "POLONIA_WARSZAWA"
Szédületes bomba az éllovas ellen! 2010. augusztus 21. 20:32 VIDEÓVAL! Csak alig pár hete indult útjára a labda az európai bajnokságokban, ám máris van egy potenciális jelöltünk az év gólja címére! A lengyel bajnokság harmadik fordulójának péntek esti mérkőzésén, az éllovas Polonia Warszawa együttese fogadta a Zaglebie Lubint. A találkozó első félideje elég eseménytelenül telt, eltekintve egy, a 25 percben látott góltól, amelyre minden bizonnyal még jó ideig emlékezni fog a publikum. Az előzetesen jóval esélytelenebb hitt vendégek középpályása, Mateusz Bartczak szédületes, 40 méterről megeresztett bombájával juttatta előnyhöz a Lubint, akik aztán a második játékrészben már nem tudták tartani a hazaiakat, s végül 2-1-es vereséget szenvedtek.

Labdarúgás, Lengyelország: 741 varsói huligán rács mögött 2008. szeptember 3. 15:46 A korábbi jelentésekkel ellentétben 741 futballhuligánt vettek őrizetbe a Polonia Warszawa-Legia Warszawa ligakupamérkőzés előtt Varsóban.