KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PHOENIX COYOTES"
Elődöntőben az arizonai álmodozók 2012. április 24. 09:38 Hetedik meccs dönt New Yorkban a Senators és a Rangers párharcában, az NHL-ben, miután utóbbi Ottawában tudott nyerni 3-2-re a hétfői játéknapon. Az elmúlt időszakban hat góltalan harmadot kellett megélniük a Rangers szurkolóinak, a második játékrészben megtört a jég, s mindjárt háromszor betalált a csapat, ami elég volt a győzelemhez. A Phoenix Coyotes tündérmeséje folytatódik, már elődöntősök az "arizonai álmodozók".

NHL: az elődöntő kapujában a Detroit 2011. április 19. 09:36 Nem volt jó napja a hazai csapatoknak hétfőn az NHL rájátszásában, miután mind a négy pályára lépett vendéglátó vereséget szenvedett a legutóbbi játéknapon. A legnagyobb bajban a Phoenix Coyotes van, amely 3-0-s hátrányból várja a negyedik összecsapást.

Újabb csapat jutott az NHL rájátszásába 2011. április 7. 09:22 Szétlövéssel győzött a Phoenix Coyotes ellen, ezzel a Nyugati Főcsoportban negyedikként jutott a rájátszásba a Los Angeles Kings az észak-amerikai jégkorong-bajnokság szerdai játéknapján. Egyébként mind a nyolc mérkőzésen hazai siker született.

Végre legyőzték az NHL éllovasát 2011. március 19. 10:42 A Phoenix Coyotes idegenben mért csapást az észak-amerikai jégkorongliga alapszakaszának toronymagas listavezetőjére, a hét mérkőzés óta veretlen Vancouver Canucksra pénteken. Az első két harmadban, és a harmadik első felében nem esett gól, de az utolsó hat és fél percben négy.

Őrült NHL-meccsen nyert a Minnesota 2011. január 3. 09:21 Csak a harmadik harmadban hat, a mérkőzésen pedig tizenegy gól esett, végül hosszabbítás döntött a Minnesota Wild javára a Phoenix Coyotes ellen az észak-amerikai jégkorong-bajnokság vasárnapi játéknapján.

NHL: zsinórban hetedszer nyert a Phoenix 2010. november 24. 09:18 Egyetlen mérkőzést rendeztek az NHL keddi játéknapján, amelyen a Phoenix Coyotes 5-0-ra győzött az Edmonton Oilers ellen, amely zsinórban hetedik győzelme volt az arizonaiaknak, így második helyre jöttek előre a Nyugati-főcsoportban.

Svéd csatár döntött Detroitban 2010. november 9. 09:57 A Detroit Red Wings Henrik Zetterberg hosszabbításban szerzett góljával nyert a vendég Phoenix Coyotes ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján. Negyedik találatát jegyezte a svéd, a Phoenix már ötödször veszített mérkőzést a szezonban rendes játékidőn túl.

Ki állítja meg a Phoenixet az NHL-ben? 2010. március 21. 10:30 Sorozatban nyolcadik győzelmét aratta a Phoenix Coyotes az észak-amerikai jégkorongliga szombati játéknapján, amikor szétlövéssel a Nyugati-főcsoport éllovasát, a Chicago Blackhawksot páholta el 5-4-re. A bajnokság élén álló Washington Capitals Tampában győzött, míg a tavalyi nagydöntős Detroit Red Wings a Vancouver otthonában tudott nyerni.

Újabb cápatámadás a tengerentúlon 2009. december 29. 09:43 A San Jose Sharks immáron sorozatban ötödik sikerét könyvelte el az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságban (NHL). Az áldozat ezúttal a Phoenix Coyotes volt.

Maratoni szétlövés döntött Phoenixben 2009. február 20. 07:12 A PIttsburgh Penguins kilencgólos meccsen verte a Montreal Canadienst, a Carolina és a Vancouver idegenben leckéztetett az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) csütörtöki játéknapján. A Phoenix a szétlövés nyolcadik körében verte az Atlanta Thrasherst, Daniel Carcillo volt eredményes.