KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "PEDRO_RODRIGUEZ"
Pedro nem játszhat a Bernabéuban? 2012. január 13. 12:44 Pedro Rodríguez kisebb sérülést szedett össze az Osasuna ellen, és kérdésessé vált a játéka a jövő heti Real Madrid elleni kuparangadót.

Splitben a Barca - Piqué és Pedro nélkül 2011. július 23. 13:33 A mostoha időjárási körülmények miatt egy órás késésssel érkezett meg a Barcelona labdarúgócsapata Splitbe, ahol szombat este 20:30-tól játssza első felkészülési mérkőzését az előszezonban (SportHIrado.hu, élő). A Copa América-résztvevőkön kívül Xavi és Puyol sincs, pénteken dőlt el, hogy Piqué és Pedro sem vállalja a túrát.

Pedro hosszabbított! 2011. július 5. 14:38 2016. június 30-ig leláncolta az FC Barcelona 23 éves támadóját, Pedro Rodríguezt. Egy évvel hosszabbítottak a felek, a Kanári-szigetekről származó futballista kivásárlási ára 90 millió euróról 150 millióra emelkedett.

A Barca ifjú csatára ott lehet a vb-n 2009. december 18. 20:19 Vicente del Bosque úgy nyilatkozott, a Barcelona ifjú csatárzsenijének, Pedrónak komoly esélye van arra, hogy bekerüljön a spanyol labdarúgó-válogatott világbajnoki keretébe.

Pedro vezette győzelemre a Barcát 2009. október 29. 00:04 A címvédő Barcelona a várakozásoknak megfelelően kezdett a Király-kupában, két góllal nyertek a katalánok a harmadosztályú Cultural Leonesa otthonában. Pedro duplázott, a szünet előtt Bojan Krkic passzát váltotta gólra, a szünet után pedig Jeffrénét. A győzelem egy pillanatig sem forgott veszélyben, dacára annak, hogy Guardiola több tartalékjátékosnak is bizalmat szavazott. Visszavágó november 10-én a Nou Campban.

Megtartja tehetségét a Barcelona 2009. augusztus 20. 18:20 Megkötötte élete első profi szerződését Pedro Rodriguez, a Barcelona 22 éves szélsője a katalán klubbal. A fiatal játékos az előkészületi mérkőzéseken nyújtott fantasztikus teljesítményének (hat mérkőzésen négy találat) is köszönheti a kontraktust, amely 2014-ig szól.