KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "NEW YORK RANGERS"
Szépített a Rangers a döntőben 2014. június 12. 12:14 A remekül védekező New York Rangers 2-1-re nyert a vendég Los Angeles Kings ellen az NHL döntőjének negyedik mérkőzésén, így 3-1-re szépített az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban. Henrik Lundqvist negyven lövést hárított. A következő felvonást magyar idő szerint szombat hajnalban rendezik Los Angelesben.

A Rangers nyerte a hokimaratont 2012. május 3. 09:49 Ahogy azt a playoffban már megszokhattuk, ismét kiélezett csatát élt meg a Washington Capitals szikrázó párharcokkal, a fővárosiak elmúlt tíz meccséből kilencen egy gól döntött! Akárcsak szerdán: a New York Rangers a harmadik hosszabbítás hajrájának kezdetén talált be Marian Gaborik révén. A Nashville szépített otthon a Phoenix elleni párviadalban.

Elődöntőben az arizonai álmodozók 2012. április 24. 09:38 Hetedik meccs dönt New Yorkban a Senators és a Rangers párharcában, az NHL-ben, miután utóbbi Ottawában tudott nyerni 3-2-re a hétfői játéknapon. Az elmúlt időszakban hat góltalan harmadot kellett megélniük a Rangers szurkolóinak, a második játékrészben megtört a jég, s mindjárt háromszor betalált a csapat, ami elég volt a győzelemhez. A Phoenix Coyotes tündérmeséje folytatódik, már elődöntősök az "arizonai álmodozók".

Még mindig csak egy ura van New Yorknak 2011. december 23. 09:08 Hazai pályán sorozatban ötödjére verte meg a New York Rangers a helyi rivális Islanderst az észak-amerikai profi hokiligában (NHL).

Nem játszunk a New York Rangersszel! 2011. május 26. 19:58 Nem jön Budapestre október elején a New York Rangers, a világ egyik leghíresebb jégkorongcsapata.

Gyógyszerre ivott az elhunyt NHL-hokis 2011. május 20. 21:43 A huszonnyolc éves korában, múlt héten elhunyt NHL-játékos, Derek Boogard halálát alkohol és az Oxikodon nevű ópiát együttes használata okozta.

A New York Rangers 0-3-ról állt talpra 2011. április 5. 09:29 Bár a második harmadban a Boston Bruins 3-0-ra vezetett, a New York Rangers a harmadik felvonás elejére felzárkózott, végül pedig 5-3-ra győzött az NHL hétfői játéknapján.

A végén vágták nyakon a Pingvineket 2011. március 21. 09:34 Hiába szerezte meg a vezetést az utolsó harmad elején odahaza a Pittsburgh Penguins, az utolsó tíz percben négyszer is kapitulált, így a New York Rangers 5-2-vel mindent vitt az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság legutóbbi játéknapján. Anaheimben és Buffalóban csak a hosszabbítás döntött, míg Saint Paulban a Montreal alázta le a hazai Wildot többek között P.K. Subban mesterhármasának köszönhetően. Ez a vendégek játéknapja volt. Keleten Philadelphia, Washington, Boston, nyugaton Vancouver, Detroit, San Jose az első három sorrendje.

NHL: ez nem a kanadaiak napja volt 2011. február 26. 10:18 Gólgazdag mérkőzésekben nem volt hiány az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján - a New York Rangers kitömte a Washington együttesét, a St. Louis pedig az Edmontont "lepte meg" egy ötössel. Folytatta győzelmi szériáját a San José, az áldozat ezúttal a Calgary volt, igaz Thortonék csak szétlövéssel tudták két vállra fektetni a kanadaiakat.

A földdel tették egyenlővé Washingtont 2010. december 13. 09:51 Nincs rá jobb szó, a Rangers megalázta a Capitalst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság aktuális játéknapján. A New York-i különítmény hetet ütött a Washingtonnak, amely így már sorozatban hatodik vereségét szenvedte el az NHL-ben. A fővárosiak nem tudták megemészteni a nagyarányú vereséget, a meccset több bunyó is tarkította.