KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "NBA"
Megállították a San Antoniót 2014. április 4. 11:33 Az Oklahoma City Thunder otthon 106-94-re nyert a San Antonio Spurs ellen az NBA legutóbbi játéknapján, ezzel megszakította a vendéggárda fantasztikus sorozatát. A texasi együttes ezt megelőzően megszakítás nélkül 19 meccsen győzött. Kevin Durant, a hazaiak sztárjátékosa sorozatban 39. mérkőzésén szerzett legalább 25 pontot, így már csak egy találkozóra van attól, hogy beállítsa a legendás Michael Jordan csúcsát.

Vége az Oklahoma szériájának 2014. február 2. 11:30 A Washington Wizards a 17 pontig jutó John Wall vezérletével 96-81-re legyőzte az Oklahoma City Thundert az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) szombati játéknapján. A vendégek sorozatban aratott tíz győzelem után először kaptak ki.

Kilencedik zakó, mélyrepülésben a Boston 2014. január 14. 12:25 A Boston Celtics sorozatban kilencedik vereségét szenvedte el az észak-amerikai kosárlabdaligában (NBA), miután hétfőn kikapott a vendég Houston Rockets csapatától.

Los Angeles-i rangadó Lakers-zakóval 2014. január 11. 10:01 A Clippers fölényesen nyert a Lakers ellen az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) pénteki játéknapjának Los Angeles-i rangadóján.

LeBron James félresikerült 800. meccse 2014. január 10. 10:04 A címvédő Miami kikapott a New York Knicks vendégeként az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) csütörtöki játéknapján.

Eddig tartott a Warriors nagy sorozata 2014. január 9. 11:48 Megszakadt az oaklandi Golden State Warriors tíz mérkőzésen át tartó diadalmenete, miután kikapott Brooklynban az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) szerdai játéknapján.

Orlandóban most a Miami varázsolt 2014. január 5. 11:21 LeBron James csak 15 pontot szerzett az Orlando Magic otthonában, a címvédő Miami Heat azonban így is simán nyert az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) szombati játéknapján. Az Indiana Pacers egy botlás után szintén diadalmaskodott, és tartja ligaelső pozícióját, míg a Chicago Bulls otthon intézte el az Atlantát.

Ligaelsőt vert a Toronto 2014. január 2. 10:01 Sorozatban negyedszer nyert a Toronto Raptors az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban (NBA), ezúttal a ligaelső Indiana Pacerst kapta el.

Az utolsó pillanatban nyert a Miami Heat 2013. december 29. 10:04 Chris Bosh utolsó pillanatban dobott hárompontosával nyert a címvédő Miami Heat a Portland otthonában az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján. Bosh 37 ponttal bizonyult csapata legjobbjának.

Hosszabbításban gyűrték le a címvédőt 2013. december 28. 11:43 A Los Angeles Lakers sorozatban negyedik vereségét szenvedte el az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA), ezúttal a nyugati sereghajtó Utah Jazz otthonában kapott ki. A bajnoki címvédő Miami Heat is pórúl járt, a hosszabbításban nem bírt a hazai pályán játszó Sacramento Kings csapatával. LeBron James 33 pontig jutott, de nem volt igazi társa, és lepattanószerzésben is rendesen lemaradt a vendégcsapat (51-35).