KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MONTPELLIER HB"
BL-győztes ellen javítana a Szeged 2011. november 18. 13:35 Szombaton a Szeged is elérkezik a csoportkör feléhez a Bajnokok Ligájában, a francia bajnok, 2003-as BL-győztes Montpelliert látja vendégül 16:15-től az Újszegedi Sportcsarnokban.

Mi motiválja a kézilabda császárát? 2011. április 26. 13:37 Nikola Karabatic, a franciák 27 éves világklasszisa mindent megnyert, amit kézilabdázó csak megnyerhet, olimpiai-, világ- és Európa-bajnok, Bajnokok Ligája-győztes, de még mindig „nem lakott jól", újabb és újabb trófeákat szeretne nyerni.

A Marseille tarolt és az élre ugrott 2010. november 27. 21:43 Esélyt sem adott a forduló előtt a tabella második helyén álló Montpellier-nek a címvédő Marseille, amely 4-0-ra győzött a francia labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában és az élre állt.

54 perc hátrányban, de nyert a Veszprém! 2010. október 9. 18:57 A Hamburger SV elleni parádés győzelem után újabb remek sikert aratott az MKB Veszprém, drámai találkozón 27-26-ra győzte le az ötvennégy percen át vezető Montpellier ellen. A vendégeknél mindvégig kiválóan védett az NB I-ből jól ismert Richard Stochl, a túloldalon Fazekas Nándor is elfogadható teljesítményt nyújtott. A magyar kapust a találkozó utolsó harmadára Dejan Perics váltotta, hatalmas bravúrokkal járult hozzá a sikerhez. A franciák sorsát az pecsételte meg, hogy a világ legjobb játékosa, Nikola Karabatic sérülés miatt a hajrában már csak a kispadon ülhetett.

A veszprémiek is segítenek Devecsernek 2010. október 8. 13:26 Az MKB Veszprém is segítséget nyújt a hétfői iszapömlés károsultjainak, először szombaton a Montpellier elleni Bajnokok Ligája-rangadó kapcsán. A tombolahúzásra vásárolt sorsjegyek 400 forintos árából 300 forint jut a devecseri kézilabdacsapatnak.

A bajnokságban javított az ETO áldozata 2010. augusztus 8. 23:06 Miután a Győrtől kiesett a labdarúgó Európa-liga 3. selejtezőkörében, odahza, a bajnokság nyitányán javított a Montpellier. A narancssárga-kékek Garry Bocaly 47. percben szerzett góljával 1-0-ra legyőzték a tavalyi bajnok Bordeaux együttesét.

Tovább szenved a Szeged a BL-ben 2009. november 15. 19:10 Ismét vereséget szenvedett idegenben a Pick Szeged a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában. A hullámvölgyben lévő csongrádiak 30-23-ra kaptak ki a francia Montpellier-vel szemben, így egyre kevesebb esélyük van a továbbjutásra. Dragan Djukics együttese továbbra is utolsó előtti az A csoportban.

Az első helyért csatázik az MKB - ÉLŐ! 2009. március 7. 14:10 A csoportelsőségért száll harcba az MKB Veszprém férfi kézilabdacsapata a Bajnokok Ligája középdöntőjében. A cél eléréséhez minimum egy pontot kell szereznie Mocsai Lajos tanítványainak a francia Montpellier ellen szombat délután. A Marian Cozma tragédiája miatt még mindig eufóriában játszó együttes a negyeddöntőbe jutást már korábban bebiztosította.