KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH"
Játszik a Gladbach! De nyer-e? – JJ 2014. október 5. 15:31

Inter-hatos, Gladbach-hetes, angol kieső 2014. augusztus 28. 23:29 Az Inter, a Mönchengladbach és a Villarreal is kiütötte ellenfelét, a szintén topligás Hull Cityt viszont kiejtette a belga Lokeren az El-selejtezők utolsó fordulójának csütörtök esti visszavágóján. A horvát Mateo Kovacic és a svéd Branimir Hrgota is triplázott az olaszoknál, illetve a németeknél. A Spurs könnyen (G.: Kane, Paulinho, Townsend), a Torino nehezebben vette az akadályt.

Bayern: 20 gól után döntő, büntetőkkel 2012. március 21. 23:13 Összes helyzetét kihagyta, de büntetőpárbajjal bejutott a Német Kupa döntőjébe a Bayern München, amely a szerdai mönchengladbachi mérkőzésen közel sem járt utolsó három mérkőzésen látott 20 gólos formájához.

A Hamburg túl erős volt a Gladbachnak 2012. február 25. 10:47 A Bundesliga 23. fordulójának nyitómeccsén nem született győztes: a hazai pályán egyik legjobb mérleggel rendelkező Mönchengladbach 1-1-es döntetlent játszott a pontvadászat egyik legkiválóbb idegenbeli mutatójával rendelkező Hamburggal.

Csatárászát veszítheti a Gladbach 2012. február 15. 16:22 Marco Reus, a Borussia Mönchengladbach csatára ágyéksérülés miatt megszakította szerda délelőtti edzését.

Szétkapták Gladbachban a Schalkét 2012. február 11. 20:59 A Mönchengladbach elsöprő első félidei játékának köszönhetően, kisebb meglepetésre nagyon magabiztosan, 3-0-ra legyőzte a Raúllal és Huntelaarral felálló Schalkét a Bundesliga 21. fordulójában. A végeredmény már az első félóra végén kialakult. A harmadik helyet cserélt a negyedikkel.

Robben és Ribéry lett a Werder veszte 2011. december 3. 17:23 VIDEÓK! Két csúcsrangadót is játszottak a német Bundesliga 15. fordulójában, szombat délután a Bayern München Franck Ribéry és Arjen Robben duplájával 4-1-re legyőzte a Werder Brement, míg a címvédő, és a kör előtt listavezető Dortmund 1-1-es döntetlent ért el a szezon meglepetéscsapata, a Mönchengladbach otthonában. Az eredmények hatására a bajorok újra elsők. A további három összecsapás egyaránt döntetlenre végződött, a Mainz 0-2-ről állt fel Wolfsburgban.

„Hízelgő a Bayern érdeklődése” 2011. november 17. 12:25 Marco Reus, a Mönchengladbach ásza nem tagadja, hízelgő rá nézve, hogy a Bayern München érdeklődik iránta.

Még rosszabb lett a Bayern München? 2011. augusztus 7. 19:54 VIDEÓ! Két új Bayern-igazolás hozta össze a Mönchengladbach győztes gólját az Allianz Arenában, a Bundesliga első fordulójának záró mérkőzésén, vasárnap este. Boateng hagyta a magas a labdát Neuernek, de helyette De Camargo érkezett, és az üres kapuba fejelt. Innen már kivédekezte a Gladbach, amely tavaly csak osztályozón menekült meg a kieséstől.

Bajban a Bayern, kérdéses Neuer játéka 2011. augusztus 6. 11:36 Megbetegedett és könnyen lehet, hogy ki kell hagynia a Bayern München új sztárkapusának, Manuel Neuernek a vasárnapi szezonnyitányt. Mindez csak azért kínos, mert Hans-Jörg Butt sem áll Jupp Heynckes rendelkezésére.