KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MALLORCA"
Sevilla: ez könnyen ment 2011. március 2. 00:28 A Sevilla megerőltetés nélkül 3-0-ra verte a Sporting Gijónt a Primera División 26. fordulójában. A csatársztárok közül Luis Fabiano büntetőből betalált, Frédéric Kanouté csereként állt be. Az Espanyol otthon kapott ki előnyből a Mallorca ellen.

Képeslap Mallorcáról, sztárparádéval 2011. február 11. 09:07 A profi bringások egyik kedvenc felkészülési „körversenye” zajlott február 6-tól 10-ig Mallorca szigetén, Schleckék, Oscar Freire, Tyler Farrar, Philippe Gilbert és más sztárok részvételével, az eseményeket képekben foglaltuk össze.

Oktatott az Espanyol és a Mallorca 2011. január 9. 18:54 Az Espanyol és a Mallorca is hazai pályán ütötte ki ellenfelét a spanyol labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában vasárnap este, a Zaragoza, illetve az Almería látta ennek a kárát. Az Osasuna gólnélküli döntetlenre végzett a Getaféval, Vadócz Krisztián végigjátszotta a mérkőzést, egy sárga lapot is begyűjtött a 31. percben. A Santander sem bírt a Gijónnal az észak-spanyol derbin.

Beragadt a rajtnál a Real Madrid 2010. augusztus 29. 22:51 José Mourinho gól nélküli döntetlennel mutatkozott be tétmérkőzésen a Real Madrid kispadján. A Mallorca legjobbja a kapusa, Dudu volt, és bár alkalmanként a szerencséjüket is áldhatták, a szigetlakók összességében rászolgáltak az egy pontra a Primera División nyitó fordulójában. A királyiaknál öt új igazolás is pályára lépett, de a világot nem váltották meg.

Drenthe és Diarra nélkül a Real Madrid 2010. augusztus 29. 15:38 Royston Drenthe és Mahamadou Diarra nem került be a Real Madrid Mallorcára utazó keretébe.

A Villarreal indulhat az Európa-ligában 2010. július 23. 21:22 Az adósságai miatt csütörtökön az Európa-ligából kizárt Mallorca helyett a Villarreal indulhat a sorozat 2010/11-es szezonjában - áll az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) által kiadott hivatalos közleményben.

Megint igazolt a Valencia 2010. július 15. 14:51 A Valencia hatodik igazolásaként a Mallorca támadója, Aritz Aduriz is áttette székhelyét a Mestallába.

Háttal tette le Ibra Messinek! Videó! 2010. március 30. 11:10 Kilépett Lionel Messi árnyékából Zlatan Ibrahimovic, aki a Mallorca elleni szombati bajnoki 63. percében győztes találatot szerzett. Ez szárnyakat adott neki, két percre rá kis híján az év gólpasszát adta Messinek, háttal tette le a labdát az argentinnak, aki kapura is tűzte, Dudu azonban hárítani tudott. Nem Ibra találmánya ez a varázslat, fénykorában Ronaldinho kápráztatta hasonló trükkökkel a Nou Camp közönségét...

Kaká: Megkönnyebbültem... 2010. január 11. 10:51 GÓLVIDEÓKKAL! Sokak kedvence, Kaká is színre lépett vasárnap este a Santiago Bernabéuban, ahol a Real Madrid 2-0-ra legyőzte a Mallorca együttesét a spanyol labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában. A brazil középpályás ágyéksérüléséből felépülve hatvannyolc percet játszott, s mint azt a meccs után elmondta, roppantmód megkönnyebbült, amiért sem fájdalmat, sem kimerültséget nem érzett.

Villa az élre repítette a Valenciát 2008. szeptember 25. 21:02 Visszavette az első helyet a negyedik forduló csütörtöki játéknapja után a Valencia CF labdarúgócsapata a Priméra Divisionban, a Denevérek David Villa duplájának köszönhetően érték el céljukat Malagában, a la Rosaledában. A Mallorca ugyancsak két góllal volt jobb az újonc Numanciánál, az eddig remeklő Almería otthagyta a fogát Valladolidban. A Recre és az Athletic megosztozott a pontokon.