KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "LUISAO"
Felfoghatatlan: Luisao kiütötte a bírót 2012. augusztus 11. 17:33 Luisao súlyos eltiltást kaphat, akár a BL-szezonja is rámehet erre! A bíró második sárgát akart felmutatni Javi Garcíának a Düsseldorf-Benfica barátságos meccsen, a szünet előtt de ezt már nem tehette meg, felöklelte a portugál csapat brazil válogatott védője. Luisaón és csapattársain a döbbenet lett úrrá, amikor mozdulatlanul elterült a földön Christian Fischer. Úgy tűnt, a játékvezetőnek nem esett igazán komoly baja, de segítőivel hamarosan levonult a pályáról. A nézőket megpróbálták valamelyest kárpótolni: Fortuna A-Fortuna B meccset láthattak a második félidőben.

Luisao rábólintott a Roma ajánlatára 2010. július 8. 14:54 Olybá tűnik, az AS Románál letettek Nicolás Burdisso leigazolásáról, hiszen az Inter nem enged a 10 millió eurós vételárból. Luisao jöhet helyette hat millió euróért, már csak a klubbal kell megegyezniük a bordósárgáknak.