KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "LOS ANGELES KINGS"
Másodszor is elmaradt a bajnokavatás 2012. június 10. 10:08 A New Jersey Devils 2-1-re nyert a vendég – és háromszor kapuvasat lövő - Los Angeles Kings ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) döntőjének ötödik mérkőzésén, így 3-2-re szépített az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban.

Az LA Kings karnyújtásnyira a döntőtől 2012. május 18. 10:07 A Los Angeles Kings 44 év óta nem nyert az NHL-ben, de most nagyon közel áll ahhoz, hogy közel két évtized után ismét a Stanley-kupáért játszhasson, miután harmadszor is legyőzte a meglepetéscsapat Phoenix Coyotesot a Nyugati-főcsoport döntőjében. A Kings győztes gólját Dwight King szerezte.

Jó uton a csoportelsőség felé a Kings 2012. április 3. 10:03 Folytatta nagyszerű hajráját a rájátszásért a Los Angeles Kings jégkorongcsapata, amely története során másodszor gyűjtheti be a Csendes-óceáni csoport első helyét az NHL-ben, ha tartja formáját. Ezúttal az Edmonton Oilers volt az áldozat. A Washington Capitalsnak is hasonló céljai vannak, a legrosszabbkor jött tehát a tampai vereség.

Kirúgták a Los Angeles edzőjét 2011. december 13. 10:07 Bár Dean Lombradi igazgató elismerte, nem Terry Murray tehet arról, hogy a Los Angeles Kings bűnrosszul szerepel az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), mégis a mesternek kellett megfizetnie mindenért. Az együttes a legutóbbi négy meccsét elvesztette, és a 15 csapatos Nyugati főcsoport 12. helyére zuhant vissza. A trénert eddigi segítője, John Stevens váltja. Meccset is játszottak a bajnokságban, ezen Ördögi győzelem született - a Devils a harmadikat nyerte meg a legutóbbi nyolc meccséből, a Tampa viszont nyolcból hetet bukott el. Utóbbi 2008-ban elődöntőig vezette a Philadelphia Flyerst.A Devils a harmadikat nyerte meg a legutóbbi nyolc meccséből, a Tampa nyolcból hetet bukott el.

Cápatámadás áldozattal Kaliforniában 2011. április 26. 10:22 Ugyanúgy a negyeddöntő hatodik meccsén, ugyanúgy hazai pályán búcsúzott a szezontól a Los Angeles Kings jégkorongcsapata, mint tavaly, idén a San Jose Sharks vol túl gólerős a kaliforniaiaknak. A Cápák a negyedik továbbjutó a rájátszásban a Detroit, Nashville és a Washington után. A Tampa Bay a sírból jöhet vissza a Pittsburgh Penguins ellen, döntő párharcra kényszerítette riválisát.

Újabb csapat jutott az NHL rájátszásába 2011. április 7. 09:22 Szétlövéssel győzött a Phoenix Coyotes ellen, ezzel a Nyugati Főcsoportban negyedikként jutott a rájátszásba a Los Angeles Kings az észak-amerikai jégkorong-bajnokság szerdai játéknapján. Egyébként mind a nyolc mérkőzésen hazai siker született.

NHL: Los Angelesben parádézott a Detroit 2011. március 1. 09:44 Bár 1-0-ra még a Los Angeles Kings vezetett, a harmadik harmad közepére a Detroit Red Wings hetet lőve fordított az NHL alapszakaszának hétfői játéknapján, a vendégek végül hármat nyelve 7-4-re győztek, és megerősítették második helyüket a Nyugati főcsoportban.

Szárnyal az LA Kings 2010. november 5. 09:54 Őrzi veretlenségét a Los Angeles Kings az NHL-ben, amely 12. mérkőzésén már a kilencedik győzelmét aratta a csütörtöki játéknapon. Mindkét newyorki együttes 4-1-es vereséget szenvedett.

Ördögöket verve vezeti az NHL-t a Kings 2010. október 31. 10:28 Legyőzte a keleti sereghajtó New Jersey Devilst, ezzel továbbra is vezeti az észak-amerikai profi jégkorongligát a Los Angeles Kings, amely 8 győzelme mellett mindössze három vereséget jegyzett az idei szezonban.

Los Angelesben győzött az NHL bajnoka 2010. október 28. 09:42 Több mint 20 ezer néző előtt aratott értékes győzelmet a címvédő Chicago Blackhawks az észak-amerikai jégkorongliga szerdai játéknapján a Los Angeles Kings otthonában, igaz elveszítette a kanadai táblázaton vezető ászát, Marian Hossát.