KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "LISZTES_KRISZTIAN"
Lisztes tette sírba a Diósgyőrt! 2010. május 8. 20:01 Lisztes Krisztián góljával szerezte meg idei hatodik győzelmét a Paks szombaton az NB I-ben, amely egyben azt is jelenti, hogy matematikailag is búcsúzott az élvonaltól a sereghajtó Diósgyőr együttese. Az ugyancsak kieső helyen álló Nyíregyháza még reménykedhet, miután helyben hagyta a Pápát, ikszelt a Vasas, öngóllal nyert Egerszegen a Honvéd.

Lisztes Krisztián ismét zöld-fehérben 2009. június 24. 16:57 Hazatér Lisztes Krisztián: a Hansa Rostock középpályása a Paksban folytatja pályafutását. A labdarúgó két évre írt alá az atomvárosiakhoz.

Lisztes nem rostokol, jöhet Paks? 2009. június 23. 11:19 A Paksi FC közel áll ahhoz, hogy leigazolja a fénykorában a Stuttgartot és a Werder Brement is megjárt Lisztes Krisztiánt - írja a Magyar Nemzet.

Lőw csapata a feljutás küszöbén 2009. május 17. 15:52 Már csak egyetlen pont hiányzik a feljutáshoz Lőw Zsolt együttesének a Mainznak a Bundesliga másodosztályában, miután 2-0-ra győztek Fürthben a 33. fordulóban. Legrosszabb esetben a harmadik, osztályozós helyen végeznek a rajna-pfalziak.

Lisztes bombagólja sem segített a Hansán 2009. május 12. 19:09 Hansa Rostock-Augsburg összecsapást rendeztek a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában. A hazaiaknál Lisztes Krisztián a szünetben állt be és akkora gólt rúgott, hogy azt még sokáig ismétlik majd a germánok. Szabics Imre 73 percig erősítette a látogatókat, akik végül remek hajrájuknak köszönhetően 3-3-as döntetlent játszottak az élvezetes mérkőzésen.

Szabics és Lisztes is ünnepelhetett 2009. május 1. 22:58 Szabics Imrével a kezdőcsapatban nyert az Augsburg 3-0-ra az 1860 München ellen a német másodosztályú bajnokság (Bundesliga 2) 30. fordulójának pénteki játéknapján. A magyar csatár 65 percet kapott a találkozón. Lisztes Krisztiánt az utolsó tíz percre cserélte be edzője a Kaiserslautern elleni 5-1-es diadal alkalmával.

Tovább menekül Lisztes csapata 2009. április 27. 22:00 Gólnélküli döntetlent ért el a Hansa Rostock az Osnabrück otthonában a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság 29. fordulójának záró mérkőzésén.

Torghelle gólpasszal köszöntötte edzőjét 2009. április 17. 19:45 Jól sikerült Jos Luhukay bemutatkozása az Augsburg labdarúgócsapatának kispadján, miután a bajor klub a német másodosztályú-bajnokság 28. fordulójában 3-0-ra verte az Osnabrücköt.

Lisztesék életmentő győzelmet arattak 2009. április 9. 19:46 Hatalmas meglepetésre a kiesés ellen hadakozó Hansa Rostock idegenben verte a feljutásra hajtó Greuther Fürth a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2) másodosztályának 27. fordulójában.

Lisztes és Lőw csapatának döntetlenje 2009. február 27. 19:50 Lisztes Krisztián és Lőw Zsolt is szerepet kapott a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) másodosztályának pénteki találkozóin, és mindkettejük csapata gólnélküli döntetlent játszott.