KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "LEVANTE"
Ez lett a Levante vesszőfutásából 2014. október 20. 23:34 A spanyol labdarúgó-bajnokságban utolsó előtti helyen álló Levante azonnali hatállyal menesztette posztjáról José Luis Mendilibart, a csapat 53 éves vezetőedzőjét.

A Barca-kezdő a Levante otthonában 2014. január 22. 21:44

A Barca botlott, már a nyakán a Real 2014. január 19. 20:54 VIDEÓK! Az első negyedórai pengeváltás után nem változott a Levante-Barca bajnoki eredménye, nem bírt a valenciai kiscsapattal a katalán óriás, amely akár kis is kaphatott volna a 20. fordulóban. Ha az Atlético elbánik a Sevillával a késő esti meccsen, Madridban, akkor átveszi az első helyet a spanyol bajnokságban. A Real egy pontra megközelítette a címvédő Martino-csapatot.

Edzőváltás Valenciában 2013. június 5. 15:36 Nem hosszabbítják meg Juan Ignacio Martínez vezetőedző szerződését a Levanténél, miután a csapat csak a 11. helyen végzett a spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalában.

Hónaljszagú Barca-siker, irány München! 2013. április 20. 21:55 VIDEÓ! Nem sikerült megszereznie a 100. bajnoki gólt a Barcelonának a spanyol bajnokság 32. fordulójának szombati játéknapján, de zsebben az újabb három pont, már csak hat egységre a bajnoki címtől Xaviék. Cesc Fabregas pontos lövése döntött a véghajrában, a Levante ellen. Villa kihagyott egy ajándéktizenegyest az első félidőben, igaz egy másik büntetőt viszont nem adott meg a játékvezető, aki a szünet után egy szabályos Acquafresca-góltól fosztotta meg a vendégeket.

Nyert a Barca, lesz tét bőven a Clásicón 2012. április 14. 23:51 A Barca sem csillogott a játéknapon, de kiszenvedte a győzelmet Valenciában, a Levante otthonában, a La Liga 33. fordulójában. Messi fordított a második félidő közepén így "csak" négypontos hátrányban várja a katalán csapat az egy hét múlva sorra kerülő Clásicót a Nou Campban.

Ronaldo-triplával bajnok a Real Madrid? 2012. február 12. 23:26 VIDEÓ! Cristiano Ronaldo showműsorával 4-2-re győzött a Real Madrid a Levante ellen a La Liga 23. fordulójában, a királyiak ezzel már tíz ponttal vezetnek a címvédő rivális Barcelona előtt. Nagyon úgy tűnik, ezt már csak a fővárosiak veszíthetik el, bár messze még a vége, de egyre nagyobb az esély arra, idén trónfosztásra kerül sor. CR7 hatodik mesterhármasát lőtte ebben a szezonban...

Torres-gól, Atlético-diadal 2011. november 20. 21:57 Elfáradni látszik a szezon meglepetéscsapata, a Levante ezúttal az Atlético Madrid ellen kapott ki 3-2-re remek meccsen a Primera Division 13. fordulójában. A vasárnapi játéknapon a Sevilla újabb váratlan vereségbe szaladt bele.

Elvérzett Pamplonában a Levante 2011. október 30. 17:57 Helyreállt a világ rendje a spanyol futball-bajnokságban, immár nem a Levante áll a tabella élén! Az eddigi listavezető ugyanis vasárnap délután 2-0-s vereséget szenvedett az Osasuna vendégeként, a szünet előtt Cejudo és Nino talált a kapuba. Így immár teljes mérkőzésszám után is a Real Madrid vezet az FC Barcelona és a Levante előtt a La Ligában.

Újabb csodát tett a Levante - videó 2011. október 27. 11:41 VIDEÓ! Ha egy üzlet beindul, akkor nincs megállás, még Fortuna istenasszony is az ügy mellé áll. Így volt ezzel a Levante is, a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot hatalmas meglepetésre vezető valenciai kiscsapat ugyanis a 94. percben tett csodát a Real Sociedad elleni szerda esti összecsapáson. A szünetben még hátrányban lévő hazaiak 3-2-re győztek és továbbra is vezetik a Primera Divisiónt.