KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "LENCSE_LASZLO"
Anderlecht-mámor, Lencse-gól, sír Itália 2012. augusztus 28. 23:30 VIDEÓKKAL! Kínkeserves győzelmet aratott a hajrában szerzett két góllal, és továbbjutott az Anderlecht a ciprusi AEL Limasszol ellen, a BL-playoffban, ahol az első meccsen kikapott Cipruson 2-1-re. Juhász Roland csak az utolsó tíz percre állt be, de hozzá tudott tenni a belgák játékához. Lencse László egy kapufás szabadrúgásgóllal tett arról, hogy reménykedhessen az izraeli bajnok Ironi Krijat Smona, amely azonban végül elbukott (összesítésben 3-1-gyel). Az Udinese tizenegyespárbajban esett ki (Maicosuel panenkája nem jött be, Ruben Micael volt a nyerőember a portugáloknál). A Málaga és a Dinamo Zagreb főtáblára jutása nem forgott veszélyben.

Lencse góllal debütált Izraelben 2012. augusztus 25. 21:39 Lencse László mindjárt első bajnokiján gólt szerzett az izraeli bajnokságban, amivel 3-2-es győzelemhez segítette a címvédő Ironi Kirjat Smonát a Beitar Jeruzsálem ellen. A magyar támadó a 10. percben talált be, 2-0-ra módosítva az eredményt, és bár a vendégek egyenlítettek, a 94. percben a Smona bevitte a győztes találatot. Lencse 77 percet töltött a pályán. A Bajnokok Ligájában már szóhoz jutott új csapatában, de a BATE Boriszov vélhetően búcsúztatja őket a rájátszásban. Az izraeli együttesnek 2-0-s hátrányt kéne ledolgoznia.

A magyar bajnokesélyeshez ment a csatár! 2010. január 26. 23:16 Lencse László egyelőre nem utazik Törökországba, a Sahtar Donyeck elleni szerdai felkészülési meccsre hangoló olimpiai válogatott edzőtáborába. Kiderült ugyanis, hogy az MTK üdvöskéje időközben az idei bajnoki versenyfutás egyik nagy esélyeséhez, a Videotonhoz szerződött.

Magyar csatár a PL-klub célkeresztjében 2009. november 17. 12:34 Fiatal magyar támadóra vetett szemet a Premier League-ben szereplő Bolton Wanderers. A Sun információi szerint Gary Megson, a Trotters menedzsere közel 250 ezer fontot (75 millió forintot) költene az MTK-ban szereplő Lencse Lászlóra.