KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "LECCE"
Nyert a Roma és már ötödik a Serie A-ban 2011. november 20. 22:40 VIDEÓK! Sorozatban hatodik randevúján verte meg a Roma a Leccét a Serie A-ban, ezúttal a 12. forduló zárótalálkozóján arattak a Farkasok 2-1-es győzelmet. A roppant gyenge első félidőt Miralem Pjanic gólja színesítette, ekkor kevesen gondolták volna, hogy a második felvonás annál eseménydúsabb lesz. Előbb Fernando Gago növelte a hazaik előnyét, majd Andrea Berolacci szépített. Osvaldo lőtt egy hatalmas ollózós gólt is, de a bíró tévesen nem adta meg. A Roma már az ötödik a tabellán.

Zárkózik az élbolyhoz a Palermo 2011. október 27. 22:40 A Palermo két pontra megközelítette a már dobogós Laziót, miután 2-0-ra legyőzte a Leccét a Serie A 9. fordulójának záró mérkőzésén. Mauricio Pinilla büntetőből volt eredményes, a három pontot Abel Hernández biztosította be. A Lecce a kiesés ellen harcol, csak a Cesenát előzi meg.

0-3-ról nyert az AC Milan Leccében! 2011. október 23. 14:23 Az első félidőben a Lecce három jókora pofonnal (góllal) megrogyasztotta a Milant, a címvédő szédelgett ugyan, de nem fogott padlót. A mesterhármast elérő Kevin Prince Boateng vezetésével egyenlített, majd lélektani előnyét kihasználva a győztes találatot is bevitte Mario Yepes révén. A kolumbiai védő először volt eredményes az AC Milanban - mondhatni, a legjobbkor...

Világbajnok a Leccében 2011. augusztus 31. 13:41 A Milan kölcsönszerződést kötött a Leccével, amelynek értelmében a 2011-2012-es szezonban a Salentinóknál játszhat a 35 éves, világbajnok hátvéd Massimo Oddo.

Olasz, spanyol és osztrák meló - blog 2011. március 20. 13:09 A nagysikerű szombat délután és a Milannak köszönhetően kevésbé sikeres este után vasárnap újabb kihívások várnak a futballszeretőkre és a tippelni vágyókra. Ezúttal szintén egy hármaskötés érkezett bloggerünktől, aki Olaszországba, Spanyolországba és a sógorokhoz invitál meg minket. A három izgalmas meccs szép kis summát hozhat a bevállalósoknak...

A 90. percben nyert Leccében a Roma 2011. március 4. 22:44 VIDEÓ! Kétarcú mérkőzésen, a Roma egy 90. percben szerzett Pizarro-tizenegyessel győzött 2-1-re Leccében a Serie A 28. fordulójának nyitótalálkozóján. Ellentétes félidők jellemezték az összecsapást, az elsőben inkább a látogató, a másodikban elsősorban a hazaiak jeleskedtek. A döntetlen helyett azonban fővárosi siker született, a végén jött a csattanó. Mirko Vucsinics találatára Guillermo Giacomazzi még válaszolt, ám a végén már nem maradt idő a változtatásra.

Katasztrofális Juve-vereség Leccében 2011. február 20. 14:27 VIDEÓ! Siralmas védekezéssel szenvedett megérdemelt vereséget a múlt hétvégén Intert legyőző Juventus a másodosztályú bajnok Lecce otthonában a Serie A 26. fordulójában. A Zebrák teljesítményéről jól árulkodik, hogy - bár Gianluigi Buffon korai kiállítása után egészen Giuseppe Vives piros lapjáig emberhátrányban voltak - mindössze egyszer találták el Antonio Rosati kapuját. A piros-sárgák végig jobbak voltak és eltávolodtak a kiesőzónától.

Csak egy pontot ért Ibra álomgólja 2011. január 16. 22:45 VIDEÓK! A gólgála elmaradt, sőt a Milan-siker sem jött össze Leccében, ahol 1-1-es döntetlenre végzett egymással a két csapat a Serie A huszadik fordulójának záró mérkőzésén. Úgy tűnt, nyer a Milan Ibra álomgóljával (lentebb), de nyolc perccel a vége előtt Olivera is beköszönt. Nem sikerült a nagy szökés, közelítenek az éllovashoz a régi nagy riválisok, a Roma, a Juve és az Inter.

Mégis lesznek nézők az olasz bajnokin 2011. január 3. 21:10 Mégsem zárt kapuk mögött, hanem nézők előtt rendezik meg a Lecce-Bari Serie A-mérkőzést csütörtökön. A rendőrség eredetileg a két szembenálló szurkolótábor agresszivitásával magyarázta döntését, ám később a klubok nyomására úgy határozott, változtat álláspontján. Szigorú ellenőrzések mellett a vendégegyüttes ultrái is bebocsáttatást nyernek a Via del Maréba.

Serie A: zártkapus lesz a déli rangadó 2010. december 29. 17:13 Biztonsági okokból zárt kapuk mögött rendezik meg jövő csütörtökön a Lecce-Bari olasz élvonalbeli labdarúgó-mérkőzést.