KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "LE HAVRE AC"
Francia csodagyerek a BL-döntősnél 2009. május 15. 17:08 Tizenhat éves francia csodagyereket igazolt a Manchester United: Paul Pogba a Le Havre-től igazolt az angol labdarúgóklubhoz. A tiniért az Arsenal is versengett.

Már nem kieső helyen a tízszeres bajnok 2009. március 8. 23:12 A Saint-Étienne és a Nantes mérkőzésén már az első félidőben megszületett a végeredmény, Klasnic góljára Ilan válaszolt duplával a francia élvonal 27. fordulójában vasárnap este. A zöldek elkerültek a kiesőzónából, jelenleg a 17. helyen tanyáznak. Bölöni László korábbi csapata, a Rennes kétgólos győzelmet aratott Bocanegra és Briand góljával. Az észak-franciák ezzel három pontra megközelítették a harmadik Marseille-t. A kiesési rangadón ötödik szezonbeli sikerét aratta a Le Havre a Sochaux ellenében.

Franciaország: a Lorient és a Lille is elrabolta a pontokat 2008. december 14. 18:57 A Lorient a sereghajtó Le Havre otthonában, a Lille a Nice vendégeként gyűjtötte be a három pontot a francia élvonal (Ligue 1) 18. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Ligue I, 10. forduló: négygólos sikerével az élre állt a Bordeaux 2008. október 28. 22:59 Nem okozott gondot a Bordeaux számára a tabella 18. helyén álló Le Havre legyőzése a francia labdarúgó bajnokság (Ligue I) 11. fordulójának nyitómérkőzésén. Sikerével a hazaiak a tabella élére álltak.