KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KÁTÉ GYULA"
"A bírók játszadoznak a sportolókkal!" 2011. október 7. 09:27 "Én úgy veszem, hogy az érem is megvan, csak nem vihetjük haza" - mondta az MTI-nek Kovács László a bakui ökölvívó-világbajnokságot legalább két olimpiai kvótával záró magyar válogatott szövetségi kapitánya.

Elcsalták a magyar bunyós mérkőzését 2011. október 6. 18:18 Csötönyi Sándor, a magyar szövetség elnöke dicsérte a magyar ökölvívókat teljesítményükért, s jó eredménynek tartja a két megszerzett olimpiai kvótát a bakui ökölvívó-világbajnokságon, az érem hiánya miatt azonban nem tökéletesen elégedett.

"Ekkora csalást már rég láttam!" 2011. október 5. 14:58 Káté Gyula nem jutott elődöntőbe a bakui ökölvívó-világbajnokság 64 kg-os kategóriájában, miután erősen vitatható pontozói és vezetőbírói ténykedés után edzője, Szántó Imre a harmadik menetben feladta a brazil Everton dos Santos elleni negyeddöntőjét.

Káté negyeddöntős és olimpiai kvótás 2011. október 4. 09:53 A 64 kg-osok között szereplő Káté Gyula bejutott a negyeddöntőbe, és ezzel olimpiai kvótát szerzett a bakui ökölvívó-világbajnokság keddi versenynapján.

Magyar esélyesek sima győzelme a vb-n 2011. október 2. 21:07 Szellő Imre ugyan keserű csalódást okozott, de Bacskai Balázs és Káté Gyula simán győzött a Bakiban zajló amatőr ökölvívó-világbajnokságon. Boquet Bence sajnos az első menetben kiütéses vereséget szenvedett a nehézsúlyúak között.

Egy lépésre az olimpiától 2011. október 2. 16:41 A 64 kg-os Káté Gyula bejutott a legjobb 16 közé a bakui olimpiai kvalifikációs férfi ökölvívó-világbajnokságon, ezzel egy lépésre került a londoni indulási jog kiharcolásától.

Káté Gyula simán győzött a boksz-vb-n 2011. szeptember 30. 18:00 A pénteken egyedüli magyarként ringbe lépett Káté Gyula győzött a 32 közé jutásért rendezett mérkőzésén a Bakuban zajló olimpiai kvalifikációs férfi ökölvívó-világbajnokságon.

Bacskai Balázs Európa-bajnok! 2010. június 12. 16:28 Ötven százalékos mérleggel zárták a magyar klasszisok a moszkvai amatőr ökölvívó Európa-bajnokság szombati döntőjét: Bacskai Balázs (69 kg) arany-, míg Káté Gyula (64 kg) ezüstérmes lett. A csapat medálkollekciója Darmos József (91 kg) harmadik helyével teljes.

Magyar finalista az ökölvívó Eb-n! 2010. június 11. 14:41 Bejutott a fináléba a 64 kg-os Káté Gyula a Moszkvában zajló ökölvívó Európa-bajnokságon, miután a pénteki elődöntőben legyőzte az orosz Alekszandr Szoljanyikovot. Bacskai Balázs is az aranyéremért száll harcba.

Ez az! Káté és Dármos is elődöntős 2010. június 9. 17:32 Bacskai Balázs után a 64 kg-osok között szereplő Káté Gyula és a 91 kg-osok között érdekelt Darmos József is bejutott az elődöntőbe a moszkvai amatőr ökölvívó Európa-bajnokságon. Varga Miklós és Bernáth István kiesett.