KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KAIA_KANEPI"
Meglepetés: kikapott a világelső 2011. szeptember 28. 12:35 Ana Ivanovics után a világelső dán Caroline Wozniacki is búcsúzott a 2,050 millió dollár összdíjazású tokiói tenisztornától, miután három szettben kikapott az észt Kaia Kanepitől. A legjobb nyolc mezőnyében viszont ott lesz például Marija Sarapova, Viktorija Azarenka, Marion Bartoli és a wimbledoni bajnok Petra Kvitova is.

Roland Garros: a női egyes eredményei 2009. május 24. 23:10 Két nagy meglepetésről is beszámolhatunk a francia nyílt teniszbajnokság (Roland Garros, 16.1 millió dollár összdíjazás) női egyesének első játéknapjáról: az egykori világelső Amélie Mauresmo és az észtek feltörekvő üdvöskéje, Kaia Kanepi is csomagolhat. A tizenhatodik kiemelt, Madridban elődöntős Mauresmót a német Grönefeld, a top 20-as balti lányt a kazah Svedova tréfálta meg. Az is kiderült, ha Szávay Ágnes hozza a papírformát az olasz Dentoni ellen, akkor a második fordulóban az orosz Vesznyina kerül az útjába.

Tenisz, Tokió: Wozniacki három szettben verte Kanepit a döntőben 2008. október 5. 08:29 Idei harmadik teniszornáját nyerte a dán Caroline Wozniacki a Tokióban rendezett, 175 ezer dollár összdíjazású viadal döntőjében, miután 6:2, 3:6, 6:1-re legyőzte az észt Kaia Kanepit.

Tenisz, Tokió: Caroline Wozniacki és Kaia Kanepi vívja a döntőt 2008. október 4. 09:25 A dán Caroline Wozniacki és az észt Kaia Kanepi került be a 175 ezer dollár összdíjazású tokiói tenisztorna fináléjába.

Tenisz, Tokió: Kanepi és Srebotnik is bejutott a negyeddöntőbe 2008. szeptember 18. 15:32 Kaia Kanepi és Katarina Srebotnik is bejutott a negyeddöntőbe az 1,34 millió dollár összdíjazású tokiói tenisztornán. Az észt teniszezőnő két szettben győzte le a francia Virginie Razzanót, míg a szlovén versenyző az olasz Francesca Schiavonét győzte le két szettben.

Kuznyecova és Kanepi is negyeddöntős 2008. június 3. 13:40 Kedden kialakult a női egyes negyeddöntőjének mezőnye a francia nyílt teniszbajnokságon: a 4. helyen kiemelt Szvetlana Kuznyecova, valamint a világranglistán 49. Kaia Kanepi győzött Victoria Azarenka, valamint az előző körben Szávay Ágnest búcsúztató Petra Kvitova ellen. Az orosz klasszis ellenfele éppen az észt reménység lesz a legjobb nyolc között.