KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ITF"
Babos Wokingban hódít 2010. július 16. 16:49 Babos Tímea bejutott a wokingi challengertorna döntőjébe. A magyar hölgy két szettben győzte le üzbég ellenfelét.

Eltiltották, mégis szabadkártyát kapott 2009. december 15. 17:07 Zavaros Yanina Wickmayer és Xavier Malisse belga teniszezők helyzete. A belga bíróság kedden felfüggesztette egyéves eltiltásukat, közben a Nemzetközi Tenisz Szövetségnél még tiltólistán van a két játékos.

Nem teljesült be Németh Virág álma 2009. június 14. 17:17 Németh Virág három szettben kikapott a szerb Natasa Zoricstól a budapesti tízezer dollár összdíjazású Antalis ITF-salaktorna döntőjében a XI. kerületi Grand Slam Parkban.

Első versenyén döntős volt a reménység 2009. május 4. 11:40 Fantasztikus eredménnyel zárta első profi versenyét Babos Tímea, a Soproni VSE tenisztehetsége. A junior világranglista harmadik helyezettje a dőntőig menetelt Bournemouthban, tízezer dolláros ITF-tornán, ahol három szettben múlta felül a 28 éves Svenja Weidemann.

Tenisz, ITF-torna: Balázs Attila elődöntős a Kamaraerdőben 2008. május 23. 15:41 Az egyéni világranglista 554. helyén álló Balázs Attila bejutott a legjobb négy közé egyesben a Budapest Bank MoneyPlus Open elnevezésű, 10 ezer dollár összfíjazású ITF-future tenisztornán, a Kamaraerdőben található Grand Slam Parkban.