KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "IPSWICH TOWN"
Ismét csak Priskin kapott lehetőséget 2011. április 16. 19:45 Egyetlen magyarként Priskin Tamás léphetett pályára a Championship 42. fordulójának szombati játéknapján. A magyar támadó a 68. percben állt be a feljutásért küzdő Swansea együttesébe, gólt azonban ő sem tudott szerezni a Burnley ellen. Az Ipswichben Fülöp Márton immáron sorozatban ötödik találkozóját volt kénytelen a padon tölteni, miután a londoniak kapuját ismét Arran Lee-Barrett védte. Gyepes Gábor is csak a partvonalon túlról nézhette végig csapata mérkőzését.

Priskin: Életem egyik legfontosabb gólja 2011. január 13. 16:13 EXKLUZÍV! Túlzás nélkül állítható, hogy a győztes gólt szerző Priskin Tamás és az ellenfél szemét is kivédő Fülöp Márton egy csapásra hős lett Ipswichben, a városban, amelynek csapata az angol labdarúgó Ligakupa elődöntőjének első meccsén 1-0-ra legyőzte a sztárokkal teletűzdelt Arsenalt. A SportHirado.hu mindkét magyarral beszélt, s örömmel jelenti, hogy a fiúk boldogok és büszkék arra, hogy a Chelsea elleni 0-7-et követően a földről is fel tudtak állni.

Megvan Fülöpék új menedzsere 2011. január 10. 16:30 Hivatalosan is bejelentették, hogy Paul Jewell lett az Ipswich Town új menedzsere.

A Tottenham megvált középpályásától 2010. szeptember 23. 16:31 A Tottenham Hotspur januárig kölcsönadta ifjú középpályását, Jake Livermore-t az Ipswich Townnak.

Priskin gólt lőtt, így nyert az Ipswich! 2010. augusztus 7. 18:24 Szombat délután ismét útjára indult az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság, a Championship. Az 1. fordulóban mindössze két magyar játékos lépett pályára, azonban ők roppant jól szerepeltek. Priskin Tamás góllal kezdte az évet, az Ipswich Town második találatát ő szerezte. A magyar támadót a 74. percben cserélték le, s épp a helyére beálló Stead lőtte csapatuk harmadik gólját. Fülöp Márton végigjátszotta a mérkőzést új csapatában, az Ipswichben, s egy gólt kapott.

Priskin az egyetlen magyar... 2009. szeptember 29. 22:56 Az Ipswich Townban szereplő Priskin Tamás volt az egyetlen magyar játékos, aki pályára lépett az angol másodosztályú bajnokság 10. fordulójának keddi játéknapján. A magyar válogatott támadó a második félidő közepéig lehetett a pályán kezdőként, és egy sárga lappal gyarapította statisztikáit.

Championship: Priskin Tamás kezdett, nyert a Watford FC 2008. augusztus 30. 21:40 A Watford labdarúgó-csapata John-Joe O'Toole utolsó pillnatokban szerzett góljával kerekedett felül az Piswich Town együttesén az angol másodosztály negyedik fordulójában szombat este. Priskin Tamás nyolcvanegy percet kapott a mérkőzésen.