KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "IGOR_ANDREJEV"
Tenisz, Párizs: Ancic, Andrejev és Monaco is nyert az 1. körben 2008. október 27. 21:54 Mario Ancic, Igor Andrejev és Juan Monaco is bejutott a második fordulóba a 2,27 millió euró összdíjazású párizsi tenisztornán, a Mestersorozat utolsó, kilencedik állomásán.

Tenisz, Bázel: Del Potro kiütötte Andrejevet és Nalbandian vár rá 2008. október 24. 17:04 Juan Martin Del Potro bejutott a legjobb négy közé a Bázelben zajló 891 ezer euró összdíjazású férfi tenisztornán, miután 6:4, 7:5-re legyőzte az orosz Igor Andrejevet. A harmadik helyen kiemelt argentin játékos ellenfele honfitársa, David Nalbandian lesz az elődöntőben.

Tenisz Mestersorozat, Madrid: Simon legyőzte Andrejevet 2008. október 13. 20:28 Igor Andrejev már az első fordulóban kiesett a 2,27 millió euró összdíjazású madridi fedettpályás tenisztornán, miután hatalmas csatában szenvedett vereséget a nyáron jó formában játszó Gilles Simontól.

Tenisz, Moszkva: Igor Andrejev és Ana Ivanovics is búcsúzott 2008. október 8. 22:24 A végső sikerre is esélyesnek tartott, hazai közönség előtt szereplő Igor Andrejev a második fordulóban búcsúzott az egymillió dollár összdíjazású moszkvai tenisztornától.

Tenisz, Moszkva: Andrejev hazai pályán a második körbe jutott 2008. október 6. 21:20 Egy szettet nyert, mégis bejutott a msáodik körbe az orosz Igor Andrejev az 1,049 millió dollár összdíjazású moszkvai ATP-tornán.

Igor Andrejev megszédült a tangóban 2008. szeptember 19. 18:44 David Nalbandian 7:6 (7-5), 6:2, 6:4-re verte Igor Andrejevet a Davis-kupa elődöntőjében, így egy mérkőzés után Argentína került lépéselőnybe Oroszországgal szemben. A játék képe alapján megérdemelt győzelmet aratott a hazaiak játékosa, és a nyögvenyelős első szett után magabiztosan, három kihasznált bréklehetőséggel segítette csapatát vezetéshez.

Federer hullámzó játékkal ment tovább 2008. szeptember 3. 02:29 A négyszeres győztes, címvédő Roger Federer ötszettes csatában verekedte be magát a legjobb nyolc közé az amerikai nyílt teniszbajnokságon az orosz Igor Andrejev testén keresztül. A svájci nem fogott ki túl jó napot Flushing Meadowsban, de röptejátéka zseniális volt és szervái a döntő pillanatokban kihúzták a pácból. A negyeddöntőben a selejtezőből induló, és Nyikolaj Davigyenkót kiejtő luxemburgi Gilles Müller lesz a bázeli klasszis ellenfele.

Nadal és Djokovics simán lépett tovább 2008. augusztus 13. 12:09 A sorsolás szeszélye folytán a spanyol és a szerb zseni is orosz ellenféllel találkozott a harmadik körben, talán még a nagy meglepetést sem zárták ki a szakértők. Andrejev és Juzsnij ugyanis a közvetlen élmezőny mögötti játékosok közé tartozik, mindketten győztek már le világklasszist.

Tenisz, Gstaad: Igor Andrejev csatlakozott Hanescuhoz 2008. július 13. 12:27 Az orosz Igor Andrejev lesz a román Victor Hanescu ellenfele a döntőben a 389 ezer euró összdíjazású svájci salakpályás férfi tenisztornán.

Tenisz, Gstaad: Andrejev és Canas is megizzadt, de továbbment 2008. július 7. 21:28 Az orosz Igor Andrejev és a spanyol Guillermo Canas is jól jezdett a 389 ezer euró összdíjazású svájci salakpályás férfi tenisztorna első fordulójában, Gstaadban.