KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "HUDDERSFIELD TOWN"
Megúszta a lebőgést az Arsenal 2011. január 30. 14:52 Az Arsenal is továbbjutott a negyedik fordulóból az FA-kupában, de ellenfele legalább, ha nem nagyobb dicséretet érdemel. A harmadik vonalban szereplő Huddersfield Town ugyanis rendkívül bátor támadójátékkal nehezítette meg a londoniak dolgát, a 85. percig a levegőben lógott a világszenzáció. Cesc Fabregas ekkor szerezte meg 11-esből a mindent eldöntő gólt, 2-1-re nyertek Arsene Wenger fiai. Az Arsenal egyébként Squillaci kiállítása miatt a 42. perctől emberhátrányban játszott.

Kölcsönadták a Newcastle magyarját 2011. január 11. 12:52 A Huddersfield Town egy hónapos kölcsönszerződést írt alá a Newcastle United magyar válogatott hátvédjével, Kádár Tamással. A hírt a Szarkák hivatalos weboldala is megerősítette.