KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "HAMBURGER SV"
Elküldték a HSV edzőjét! 2014. szeptember 16. 12:19 A gyenge bajnoki rajt miatt menesztették posztjáról Mirko Slomkát, a Bundesligában sereghajtó Hamburger SV labdarúgócsapatának vezetőedzőjét.

Megúszta a történelmi kiesést a HSV 2014. május 18. 19:32 Idegenben lőtt gólnak köszönhetően őrizte meg élvonalbeli tagságát a HAMBURGER SV, amely a hazai 0-0 után 1-1-re végzett a Greuther Fürth otthonában, az osztályozó vasárnap esti visszavágóján. A hazaiaknál Stieber Zoltán végig a pályán volt, Korcsmár Zsolt nem segíthetett, a cserepadon ülte végig a találkozót.

Menesztették a Hamburg edzőjét 2014. február 16. 11:07 Menesztették Bert van Marwijket, a Hamburger SV vezetőedzőjét. A 61 éves, korábbi holland szövetségi kapitány munkáját azután köszönték meg, hogy a csapat 4-2-re kikapott az Eintracht Braunschweigtől, amivel sorozatban hetedik vereségét szenvedte el.

Megállt a Hamburg órája 2012. november 14. 18:45 Megállt a német labdarúgó-bajnokságban érdekelt Hamburger SV stadionjának Bundesliga-órája, amelyet nem is lehet megjavítani. A különleges időmérő másodpercre pontosan mutatta, hogy mennyi ideje szerepel az élvonalban a csapat. A Hamburger SV az egyetlen klub, amely a Bundesliga 1963/64-es megalapítása óta megszakítás nélkül mindig az első osztályban játszott.

A Schalke lefocizta a Hamburgot 2012. március 11. 20:18 Már az első félidőben eldöntötte a mérkőzést a Schalke csapata, amely a Bundesliga 25. fordulójában 3-1-re legyőzte a Hamburgot.

A Hamburg túl erős volt a Gladbachnak 2012. február 25. 10:47 A Bundesliga 23. fordulójának nyitómeccsén nem született győztes: a hazai pályán egyik legjobb mérleggel rendelkező Mönchengladbach 1-1-es döntetlent játszott a pontvadászat egyik legkiválóbb idegenbeli mutatójával rendelkező Hamburggal.

Tovább hajózik a Hamburg 2012. február 12. 19:53 Paolo Guerrero 88. percben szerzett találatával győzött 1-0-ra a Hamburg Kölnben a Bundesliga 21. fordulójának zárómeccsén. A vendégek végig agilisabbak voltak, jóllehet a Kecskések szereztek egy érvénytelen gólt. A kikötővárosiak sorozatban harmadjára maradtak veretlenek, a kölniek utolsó öt bajnokijukból négyet elvesztettek.

Megint nem nyert idegenben a Bayern 2012. február 4. 20:21 VIDEÓK! A Gladbach ellen elszenvedett vereség után csak minimálisan sikerült javítania idegenbeli mérlegén a Bayern Münchennek. A rekordbajnok az egyre jobb formába lendült Hamburg vendégei voltak, s játszottak 1-1-es döntetlent. A meccsen inkább a hazaiak játszottak jobban, az utolsó húsz percre azért a bajorok is felpörögtek. Nagy jóindulattal igazságos döntetlen született - szombaton ez már az ötödik.

Folytatódott a Hamburg jó sorozata 2011. november 26. 21:00 Egyre jobb formában futballozik a szezont borzasztóan kezdő Hamburger SV: a korábbi sereghajtó ezúttal 1-1-es döntetlent játszott Hannoverben a Bundesliga 14. fordulójában. Így a HSV már a 14. helyen áll a tabellán.

Győztek Hajnalék, a HSV már nem kieső 2011. november 20. 23:25 Hajnal Tamás végig a pályán volt a Stuttgart 2-1-es győzelme alkalmával, a VfB az újonc Augsburgot győzte le a Bundesliga 13. fordulójában és már hatodik. A Hamburg szintén otthon gyűjtötte be a három bajnoki pontot, a kikötővárosiak a Hoffenheimet fektették két vállra, minek köszönhetően hosszú idő után elléptek a kiesőzónából.