KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "GERMINAL_BEERSCHOT"
Juhász gólt fejelt, az Anderlecht izzadt 2011. szeptember 25. 20:01 Hiába vezetett 2-0-ra a félidőben az Anderlecht a GBA elleni bajnokin, a végére meg kellett szenvednie a három pontért. A gólgyártást Juhász Roland kezdte, egy jobbról átszálló szabadrúgást fejelt az ötös bal csücskétől a hálóba. A második félidőben feljött a Beerschot, amely egyenlíteni is tudott, a meccs hőse, a duplázó Gillet azonban a 88. percben eldöntötte, amit el kellett. A brüsszeliek ezzel a második helyen állnak a belga labdarúgó élvonalban nyolc kör után. Az FC Bruges egy ponttal vezet Juhászék előtt.

Derült égből lábtörés - videó! 2010. augusztus 16. 19:23 Félelmetes videó látott napvilágot az internetes videómegosztó portálokon a belga Germinal Beerschot kapusáról, Tome Pacovskiról. Félelmetes belegondolni, hogy ugyanez bárkivel megtörténhet. A macedón futballista egy ártalmatlan lövésre jött ki az Anderlecht elleni bajnokin, amikor egy rossz mozdulat következtében, egyik pillanatról a másikra kettős lábtörést szenvedett. Sípcsont- és szárkapocscsonttörést. Nézd meg videón! Erős idegzetűeknek. A meccset egyébként Juhász Roland együttese nyerte 4-0-ra.