KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "FERENCVAROS"
Doll hosszabbított a Fradival 2014. december 11. 15:02 Az FTC csütörtök délelőtt két évvel meghosszabbította vezetőedzője, Thomas Doll szezon végén lejáró szerződését. Doll és másodedzője, Ralf Zumdick 2017 nyaráig kötelezte el magát - írja az egyesület hivatalos honlapja.

Már egy éve tart a Fradi szériája 2014. december 6. 07:18 A Ferencváros kétgólos győzelmet aratott a vendég Pápa ellen a labdarúgó NB I 17. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén. A zöld-fehérek 15 meccs óta őrzik hazai veretlenségüket a bajnokságban, legutóbb tavaly november 30-án, a Pécstől kaptak ki saját közönségük előtt.

A Fradi négyet lőtt az Újpéstnek 2014. december 2. 23:15 A Ferencváros simán, 4-1-re győzött hazai pályán az ősi rivális Újpest ellen kedden a labdarúgó Ligakupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén, így parádés helyzetből várhatja a jövő szerdai visszavágót. A zöld-fehéreknél Busai Attila triplázott az első félórában, Holman Dávid is betalált. A vendégek gólját Filip Sztaniszavljevics lőtte a hajrában.

A Fradi nem nyert Egerszegen 2014. november 12. 20:03 A Ferencváros 1-1-es döntetlent játszott a másodosztályú Zalaegerszeg vendégeként a labdarúgó Ligakupa ötödik fordulójának szerdai játéknapján.

A Fradi pontot csent Debrecenből 2014. október 26. 18:36 Fordulatos meccsen 2-2-es döntetlennel zárult a Ferencváros debreceni vendégjátéka a labdarúgó NB I 12. fordulójának vasárnapi rangadóján.

Otthon nagyon megy a Fradinak 2014. október 19. 09:15 A Ferencváros hazai pályán 2-0-ra nyert a Pécs ellen a labdarúgó NB I 11. fordulójának szombat esti mérkőzésén. A Fradi az eddigi öt hazai bajnokijából négyet megnyert, egy alkalommal ikszelt, és összesen két gólt kapott az augusztusban felavatott Groupama Arénában.

Nehezen indult be a Fradi, Böde-tripla 2014. szeptember 10. 21:42 A Ferencváros 6-1-re győzött a megyei első osztályban szereplő Vecsés vendégeként a labdarúgó Magyar Kupa második fordulójának szerdai játéknapján. A Fradi az első félidőben csak szenvedett, de a végére összeszedte magát, Böde Dániel triplázott. Minden NB I-es csapat továbbjutott a legjobb 32 közé. Az NB II-es Szolnok nagy csatát vívott Csepelen. Két megyei I-es alakulat, a Sajóbábony és a Jászapáti is küzdhet a nyolcaddöntőért.

Álmoskás kezdés, Fradi-iksz 2014. szeptember 3. 21:46 A bajnokságban veretlen Paks hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Ferencvárossal a labdarúgó Ligakupa nyitófordulójának szerdai játéknapján. Az MTK kikapott, az Újpest nyert hazai környezetben.

Az UEFA lesújtott a Ferencvárosra 2014. augusztus 19. 21:13 Egy zártkapus mérkőzéssel és 50 ezer eurós (közel 15,5 millió forint) pénzbírsággal büntette meg kedden az UEFA a Ferencvárost. A klub honlapjának beszámolója szerint az El-selejtezőben a horvát Rijeka elleni, idegenbeli mérkőzésen tapasztalt szurkolói rasszista megnyilvánulások, valamint tiltott jelképek használata miatt kapta a büntetést a csapat.

A CFC nyert, de az FTC az igazi győztes 2014. augusztus 10. 22:38 A félidőben a Ferencváros vezetett a Groupama Arena vasárnap esti avatóján, a José Mourinho-féle Chelsea ellen (Gera Zoltán talált be Nagy Dániel előkészítéséből bő negyedóra elteltével), de később Ramires egyenlített egy sistergős löketből, majd Cesc Fabregas egyéni akciója után fordítottak a Kékek a véghajrában. Didier Drogbát elővigyázatosságból lecserélték az első játékrészben. Birtokba vette 24 ezres arénáját a Fradi.