KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "EDMONTON OILERS"
Hengerel az Edmonton az NHL-ben! 2011. november 4. 09:21 Az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) csütörtöki játéknapján négy találkozó is csak szétlövéssel dőlt el, miközben három csapat lenullázta az ellenfelét, köztük az Edmonton Oilers. Nyikolaj Habibulin, a gárda orosz kapusa szezonbeli második shutoutját (kapott gól nélküli meccsét) jegyezte, míg Lennart Petrell első NHL-góljának örülhetett a Los Angeles Kings elleni partin (3-0). A kanadai együttes nagy formában van: sorozatban hatodik győzelmét aratta.

NHL: ez nem a kanadaiak napja volt 2011. február 26. 10:18 Gólgazdag mérkőzésekben nem volt hiány az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján - a New York Rangers kitömte a Washington együttesét, a St. Louis pedig az Edmontont "lepte meg" egy ötössel. Folytatta győzelmi szériáját a San José, az áldozat ezúttal a Calgary volt, igaz Thortonék csak szétlövéssel tudták két vállra fektetni a kanadaiakat.

NHL: „Szétlőtte” az Anaheim az Edmontont 2010. december 8. 09:17 Az Edmonton Oilers négymeccses győzelmi sorozatának vetett végett az Anaheim Ducks kedden az észak-amerikai jégkorongligában, amikor szétlövésben zsinórban hatodik győzelmét arattak a kanadai együttes otthonában, így 2007 decembere óta őrzi veretlenségét.

NHL: zsinórban hetedszer nyert a Phoenix 2010. november 24. 09:18 Egyetlen mérkőzést rendeztek az NHL keddi játéknapján, amelyen a Phoenix Coyotes 5-0-ra győzött az Edmonton Oilers ellen, amely zsinórban hetedik győzelme volt az arizonaiaknak, így második helyre jöttek előre a Nyugati-főcsoportban.

Óriási tömegbunyó volt New Yorkban 2010. november 15. 10:08 VIDEÓ! A New York Rangers 8-2-vel és néhány zúzódással küldte haza az Edmonton Oilers hokisait az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszának 37. játéknapján. A meccs második harmadában a vendégek 28 másodperc alatt fordítottak, ez pedig betette a kaput és pillanatok alatt "robbant a bomba". A jégen lévő összes játékos egymásnak esett, ki lefogott, ki ütött, de mindenki valamivel foglalatoskodott. Hosszú percekig állt a játék, a Rangers ezután kezdett el hokizni. A címvédő Chicago Blackhawks hosszabbításban verte meg az Anaheim Duckst.

Emberfeletti védés az NHL-ben - videó! 2010. november 6. 10:52 Az év legnagyobb kapusvédése? – Teszi fel a kérdést az észak-amerikai jégkorongliga hivatalos honlapja Nyikolaj Kabibulin pénteki hárítása után, az Edmonton Oilers játékosa ugyanis ritkán látható mozdulattal szedte ki a korongot a Detroit Red Wings ellen 3-1-re elbukott mérkőzésen a kapu torkából.

Zsinórban negyedszer nyert a Vancouver 2010. november 3. 09:30 A korábban az Edmonton Oilerst erősítő Raffi Torres mesterhármast jegyzett, amely elegendő volt a Vancouver Canucksnak sorozatban negyedik győzelméhez az észak-amerikai jégkorongliga alapszakaszának keddi játéknap.

Otthon kapott hét gólt az NHL bajnoka 2010. október 30. 10:37 Hiába lőtt kétszer annyit kapura (41-22), a Chicago Blackhawks mégis súlyos verésbe szaladt bele a United Centerben vendégeskedő Edmonton Oilers ellen, amely 7-4-re ütötte ki az észak-amerikai jégkorongliga címvédőjét.

Folytatódott az Oilers rossz sorozata 2010. január 27. 08:51 Nyolc találkozót játszottak az alapszakasz legutóbbi játéknapján az észak-amerikai jégkorongligában (NHL) : négy alkalommal a hazai csapat örülhetett, négy találkozót pedig a vendégek nyertek. A sikertelen együttesek közé tartozik az Edmonton Oilers, amely sorozatban tizenegyedik kudarcát könyvelhette el.

Megtört egy rossz sorozatot az Oilers 2009. január 14. 07:16 Közel 12 év után tudott újra Washingtonban győzni az Edmonton Oilers az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) alapszakaszának keddi játéknapján. A kanadaiak 1997. január 26-án tudtak utoljára győztesen távozni a fővárosból. A Rangers sikerét hozta a New York-i városi rangadó, a San José hetet ütött a Tampának.