KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "DUSSELDORF"
Felbontották Torghelle szerződését 2011. augusztus 17. 17:19 Elhagyta a német másodosztályban szereplő Fortuna Düsseldorf labdarúgócsapatát Torghelle Sándor, a magyar válogatott korábbi csatára.

Torghelle-gól Németországban 2011. március 28. 15:08 Könnyed edzőmeccsen 9-1-re győzött a német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Fortuna Düsseldorf a körzeti ligában szereplő Garather SV ellen. A meccsen Torghelle Sándor is gólt rúgott.

Félholtra verte riválisát Klicsko, videó 2010. március 21. 10:57 Az utolsó másodpercekben bevitt balossal kiütötte Eddy Chamberst, ezzel megvédte a Bokszvilágszervezet (WBO), a Nemzetközi Bokszszövetség (IBF) és a Nemzetközi Bokszszervezet (IBO) világbajnoki címét Vlagyimir Klicsko az 50 ezer néző előtt megrendezett düsseldorfi bokszgálán.

Tenisz csapat vb: az egyes meccsek után döntetlenre áll a finálé 2008. május 24. 15:27 A svéd és orosz csapat vívja a Düsseldorfban zajló másfél millió euró összdíjazású csapat-világbajnkság döntőjét. Az egyes mérkőzéseken Robin Söderling szerzett vezetést a svédeknek majd Igor Andrejev egyenlített az oroszok részéről.

Tenisz csapat vb: el vannak átkozva a németek Andrejev ellen 2008. május 22. 15:42 A csoportkörök végéhez közeledik Düsseldorfban, a 1,5 millió euró öszdíjazású férfi csapatvilágbajnokság. A harmadik fordulóban, sorozatban kilencedik győzelmét szerezte német játékos ellen Igor Andrejev, ezzel vezetnek az oroszok.

Tenisz csapat vb: el vannak átkozva a németek Andrejev ellen 2008. május 22. 15:42 A csoportkörök végéhez közeledik Düsseldorfban a 1,5 millió euró öszdíjazású férfi csapatvilágbajnokság. A harmadik fordulóban sorozatban kilencedik győzelmét szerezte német játékos ellen Igor Andrejev, ezzel vezetnek az oroszok.

Tenisz csapat-világbajnokság: német, amerikai és svéd siker 2008. május 19. 21:50 A győzelmüket már vasárnap bebiztosító oroszok után az amerikaiak, a svédek és a házigazda németek is nyertek a düsseldorfi tenisz csapat-világbajnokság első fordulójában.