KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "DIÓSGYŐRI VTK"
Kelet-Magyarország–Budapest 2-0 2014. december 7. 23:38 A címvédő DVSC hazai pályán 2-1-re legyőzte az MTK-t az NB I idei utolsó fordulójának vasárnap esti zárómeccsén. A Kondás-együttes rosszul rajtolt a szezonban, most azonban már ötödik győzelmét aratta zsinórban. A fővárosiak a vereségük ellenére a második helyen telelhetnek. A nap másik összecsapásán a DVTK a hosszabbításban verte otthon az Újpestet.

A Loki nem nyert, a DVTK halasztást kért 2014. december 3. 21:25 A Debrecen 1-1-es döntetlent ért el szerdán a másodosztályú Sopron vendégeként a labdarúgó Ligakupa nyolcaddöntőjében, a párharc első mérkőzésén. A visszavágót a jövő héten játsszák.

A DVTK megtréfálta az MTK-t 2014. november 22. 17:21 A Diósgyőr az elefántcsontparti Georges Griffiths duplájával nyert az MTK vendégeként 2-0-ra a labdarúgó NB I 15. fordulójának szombati első mérkőzésén. Szivics Tomiszláv együttese ezzel 17 éves nyeretlenséget szakított meg: a diósgyőriek legutóbb 1997. szeptember 3-án hozták el a három pontot a kék-fehérektől.

Két öngól és háromgólos diósgyőri siker 2014. augusztus 10. 21:49 A Diósgyőr hazai környezetben két öngólnak is köszönhetően 3-0-ra legyőzte a Szombathelyi Haladást a labdarúgó NB I harmadik fordulójának vasárnap esti mérkőzésén.

8-1-es összesítéssel esett ki a DVTK 2014. augusztus 7. 20:05 A Diósgyőr 3-0-s vereséget szenvedett az FK Krasznodar vendégeként a labdarúgó Európa Liga-selejtező harmadik fordulós párharcának csütörtöki visszavágóján, így 8-1-es összesítéssel búcsúzott a sorozattól.

Egy álommal kevesebb: DVTK-KO 2014. július 31. 22:28 5-1-re verte az FK Krasznodar a Diósgyőrt az Európa-liga selejtező harmadik körének első, csütörtöki felvonásán, Debrecenben. Az oroszországi visszavágó minden bizonnyal már csak formalitás lesz. A DVTK küzdött-hajtott becsülettel, de osztálynyi különbség volt a két csapat között. A diósgyőri drukkerek kitartóan biztatták, és a lefújás pillanataiban is éltették kedvenceiket. A hazai gólt Bacsa Patrik szerezte.

Így áll ki a DVTK az El-ben - kezdő 2014. július 31. 19:47 Koman Vladimir korábbi együttese, az FK Krasznodar ellen folytatná a menetelést a Diósgyőr az Európa-ligában, a 3. selejtezőkörben, a debreceni Nagyerdei Stadionban.

Trófeát nyert a DVTK - 34 év után 2014. május 13. 21:19 A Diósgyőr labdarúgócsapata 1980 óta első trófeáját nyerte, miután legyőzte a Videotont a kedd esti miskolci Ligakupa-döntőben. A diósgyőriek sikerükkel 15 millió forintos pénzjutalomban részesültek.

A DVTK hazai pályán döntőzhet 2014. április 30. 20:11 A Diósgyőr lesz a kedden továbbjutott Videoton ellenfele a labdarúgó Ligakupa döntőjében, amelyet május 13-án, a DVTK-stadionban rendeznek.

Ha továbbjut, otthon döntőzhet a DVTK 2014. április 17. 18:33 A Diósgyőr-Ferencváros elődöntős párharc győztese rendezheti a labdarúgó Ligakupa döntőjét.