KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "DETROIT PISTONS"
Heat-bukás a rangadón, veretlen a Lakers 2010. november 6. 10:06 A klubtörténet legjobb szezonrajtját mondhatja magánénak a New Orleans Hornets (5-0), amely 15 pontig és 19 asszisztig jutó Chris Paul vezérletével szezonbeli második vereségét mérte a Miami Heatre az NBA alapszakaszának pénteki játéknapján. A floridaiak nagy hármasa 63 pontig jutott, közülük Dwayne Wade 28-at termelt, LeBron James pedig 20 ponttal, 10 gólpasszal és 7 lepattanóval zárt.

A kispadon ájult el az ifjú NBA-ász 2010. március 7. 16:07 Ijesztő jelenetek játszódtak le Clevelandben az NBA pénteki játéknapján, amikor a vendég Detroit Pistons együttesének irányítója, Rodney Stuckey minden előjel nélkül, egyszer csak összerogyott a kispadon. A 23 esztendős játékos a harmadik negyedet követő reklámszünetben lett rosszul, azonnal hordágyra tették és a legközelebbi kórházba szállították. Stuckey azóta jobban van, bár azt továbbra sem tudni, mi okozhatta a rejtélyes ájulást.

40 pontig jutott az NBA új kedvence 2010. január 10. 10:00 A két éve a játékosbörzén az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságba (NBA) bekerült Kevin Durant lassan kezd a LeBron James illetve Kobe Bryant által képviselt magasságokba emelkedni a ligában. Az Oklahoma City Thunder 206 centis támadója szombaton az Indiana Pacers kosarát terhelte 40 ponttal ráadásul mellé 12 lepattanót szerzett, így csapata 36. meccsén 20. győzelmét aratta, szemben a tavalyi 23-59-es mérleggel.

Terry lett a legjobb csere! 2009. április 25. 06:43 Jason Terry, a Dallas klasszisa lett a legjobb hatodik ember, azaz a legjobb cserejátékos az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) alapszakaszában. Ami a rájátszást illeti, a Cleveland megnyerte harmadik mérkőzését is a Detroit Pistons ellen, így már csak egy siker hiányzik a söpréshez. Hazai pályán nyert a Houston és a Philadelphia is.

Visszavonul, ha a padra ültetik! 2009. április 3. 10:46 Előbb fejezi be pályafutását Allen Iverson az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA) szereplő Detroit Pistons kosarasa, minthogy cserejátékossá váljon jelenlegi csapatánál. A kiváló játékos egyébként ezt azután nyilatkozta, hogy hátsérüléséből visszatérve két mérkőzésen is csupán tizennyolc percet kapott.

Elhunyt Mr. D, gyászol a csapat 2009. március 14. 07:52 Nyolcvanhat éves korában elhunyt Bill Davidson, az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA) szereplő Detroit Pistons tulajdonosa. A sportvezető által szeretett csapat eközben Torontóban nyert. Az alapszakasz 130. játéknapjának legfontosabb eseménye a Cleveland győzelme volt, amelyet a Sacramento otthonában ért el hosszabbítás után, LeBron James 51 pontig jutott.

Oroszlánbarlang lett a Utah arénája 2009. február 20. 07:39 Félelmetes hajrával győzte le Salt Lake Cityben a Utah Jazz a címvédő Boston Celticset az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának csütörtöki játéknapján. A San Antonio Spurs óriási vesződségek árán gyűrte maga alá a Detroit Pistonst idegenben.

Megvan sorozatban a 11. Boston-siker 2009. február 2. 05:35 Különösebb meglepetés nélkül zajlottak le az amerikai kosárlabda-liga (NBA) vasárnapi meccsei. A Boston továbbra is megállíthatatlan, Iverson pedig nem elég a sikerhez Detroitban. A Celtics sorozatban tizenegyedszer hagyta el győztesen a parkettet, míg LeBron James a Pistons ellen remekelt.

Győzelemmel kívánt új esztendőt Iverson 2009. január 1. 11:58 Sorozatban ötödik mérkőzését nyerte, legutóbbi tíz találkozóján pedig csak kétszer szenvedett vereséget az Allen Iversonnal felálló Detroit Pistons az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA), amely legutóbb a New Yersey Nets ellen aratott magabiztos sikert. Tovább menetel Dwight Howarddal az Orlando,a center ezúttal 15 ponttal és 14 lepattanóval vette ki a részét a Chicago Bulls lemészárlásából.

Iverson feltámadása vihart oszlatott 2008. december 27. 06:59 Kevesebb mint egy másodperccel a vége előtt helyezte el a győztes találatot az Oklahoma City Thunder kosarában Allen Iverson, az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Detroit játékosa, ezzel csapata 90-88-ra diadalmaskodott.