KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "DEBRECEN_KEZILABDACSAPAT"
Női kézi rangadót nyert a Debrecen 2011. január 15. 11:02 Három mérkőzéssel folytatódott a női kézilabda NB I, a 13. forduló rangadóján a Debrecen 30-25-re győzte le a vendég Békéscsabát. Köstner Vilmos lányai még így is négypontos hátrányban vannak az első helyen álló Győr mögött, mely Dunaújvárosban győzött Radulovicsék ellen. Megszerezte első pontjait az újonc Szekszárd is.

Szünet után verte meg a Loki az FTC-t 2008. szeptember 7. 20:33 A második félidőben nyújtott sziporkázó játékával rangadót nyert a DVSC-Aquaticum a Ferencváros ellen a női kézilabda NB I 1. fordulójában. A vendégszurkolók nem tudták elviselni csapatuk vergődését és az ellentábor gúnyos megjegyzéseit, ezért kis híján botrányba fulladt az összecsapás. Repült a dob és a petárda, megégett a csarnok játéktere is.