KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "DAB_DOCLER"
Kupagyőztes a Fehérvár 2013. március 28. 22:15 A tavaly bronzérmes Sapa Fehérvár AV19 nyerte a jégkorong Magyar Kupát, mivel a csütörtöki, miskolci döntőben sima, négygólos győzelmet aratott a házigazda Jegesmedvék ellen.

A Dunaújváros a Mol Liga bajnoka 2013. március 22. 21:30 Címét megvédve a Dunaújváros lett a bajnok a jégkorong Mol Ligában, mivel a döntő hatodik, pénteki mérkőzésén idegenben nyert a Csíkszereda ellen, s ezzel megszerezte negyedik győzelmét.

Döntőben a címvédő Fehérvár 2012. március 11. 21:33 A címvédő Sapa Fehérvár AV19 jutott be elsőként a jégkorong ob I fináléjába, miután a három sikerig tartó elődöntős párharcban harmadszor is legyőzte vasárnap a Dab.Docler együttesét.

A Dunaújváros megvédte címét 2012. március 2. 21:47 A bajnok Dunaújváros megvédte címét a jégkorong Magyar Kupában, miután a pénteki döntőben ötgólos győzelmet aratott a Miskolci Jegesmedvék csapata felett.

A kupában megismétlődhet a bajnoki döntő 2012. február 29. 11:42 A Dunaújváros első csapata a nagy esélyese a pénteken záruló jégkorong Magyar Kupának.

Hokibajnok a Dunaújváros 2012. február 20. 20:36 A Dab.Docler nyerte a magyar-román jégkorongbajnokságot, a MOL Ligát, miután a döntő negyedik, hétfői mérkőzésén is legyőzte a Miskolci Jegesmedvék csapatát, így 4-0-ra diadalmaskodott a párharcban.

Miskolci hokiláz: telt ház a döntőben 2012. február 14. 11:54 Hokilázban ég Miskolc, és várhatóan telt ház előtt játssza majd hazai mérkőzéseit a közös magyar-román jégkorong-bajnokság, a MOL Liga döntőjében a borsodi megyeszékhely csapata a Dunaújváros ellen.

Kontinentális Kupa: nyerni kell! 2011. november 27. 11:15 A hazai közönség biztatását élvező Herning háromgólos győzelmet aratott a brit Sheffield felett a jégkorong Kontinentális Kupa négyes döntőjébe jutásért zajló, a Dunaújváros révén magyar érdekeltségű dániai tornáján. A mieinknek vasárnap muszáj nyerniük, ha tovább akarnak jutni.

Kontinetális Kupa: másodjára vereség 2011. november 26. 18:48 Második mérkőzésén, szombaton egygólos vereséget szenvedett az olasz Asiagótól a Dab.Docler jégkorongcsapata a Kontinentális Kupa négyes döntőjébe jutásért zajló dániai tornán.

Kontinentális Kupa: tovább kell jutni! 2011. október 20. 11:43 Bízik a hazai pálya előnyében és a továbbjutásban a Dab.Docler jégkorongcsapata, amely péntektől vasárnapig Dunaújvárosban a Kontinentális Kupa második fordulós tornájának ad otthont.