KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "CSZKA MOSZKVA"
Benne van a pácban a Man. City 2014. október 21. 20:31 A Manchester City három BL-forduló után mindössze kétpontos, mivel kétgólos előnyt hagyott veszni kedd este Moszkvában, a CSZKA vendégeként. Agüero és Milner is üres kapura rúghatott gólt az első 40 percben, de Doumbia később belőtt egy ziccert és kiharcolt egy erősen véleményes büntetőt Vad II István játékvezetőnél, amelyet Natkho értékesített, beállítva az angolok számára fájó, 2-2-es végeredményt.

A Bayern elérte célját Moszkvában 2014. szeptember 30. 20:32 A Bayern München újabb 1-0-s győzelmet aratott a BL-ben, ezúttal Moszkvában múlta felül a CSZKA együttesét a keddi játéknap kora esti mérkőzésén. A Mario Götze által kiharcolt büntetőt Thomas Müller magabiztosan értékesítette a 22. percben, s bár később Ahmed Musa többször is egyenlíthetett volna, nem járt sikerrel a nigériai támadó. A végén Xherdan Shaqiri is centikre volt a góltól. Nyeregben a bajorok a halálcsoportban.

Bajnok a CSZKA, Dzsudzsákék az El-ben 2014. május 15. 22:18 A Manchester Unitedben is megfordult szerb szélsőnek, Zoran Tosicsnak köszönhetően nyert rangadót az utolsó fordulóban a CSZKA a Lokomotiv ellen, ezzel megvédte címét a csütörtöki játéknapon. A "katonacsapat" az utolsó tíz akadályt mind sikerrel vette Oroszországban. BL-főtáblás a CSZKA, BL-selejtezős a Zenit. Dzsudzsák Balázs csapata, a Dinamo Moszkva negyedikként zárt, így a következő szezonban az Európa Liga utolsó előtti selejtezőfordulójában kezdheti meg a küzdelmet a nemzetközi porondon. Koman Vladimir győztes találatot ért el büntetőből az Uralban, Pintér Ádám együttese, a Tom Tomszk osztályozóra kényszerül. Kiesett az Anzsi és a Volga.

A győzelem szinonimája: Bayern München 2013. november 27. 19:56 VIDEÓK! Megdöntötte a Barcelona tizenegy éves rekordját a Bayern München, amely egymást követő tizedik meccsén is győztesen hagyta el a pályát a Bajnokok Ligájában, a moszkvai hóesésben. A címvédő végig kézben tartva a mérkőzést nyert 3-1-re a CSZKA vendégeként, Robben és Götze is parádés góllal tűnt ki, Müller egy tizenegyest értékesített. Az oroszok játékéban több volt, de Honda kihagyta a helyzeteit, a mészpontról azonban ő sem hibázott. Megsérült Lahm és Martínez. A Bayern csoportelső lesz, ha nem szenved súlyos vereséget a Citytől a zárókörben.

Agüero a továbbjutás felé repíti a Cityt 2013. október 23. 19:53 VIDEÓ! Hatalmas lépést tett a továbbjutást a Manchester City, amely Sergio Agüero duplájával még a szünet előtt fordítani tudott Moszkvában, a CSZKA otthonában, a szerda kora esti Bajnokok Ligája-összecsapáson. A hajrában mindkét kapu veszélyben forgott, gól azonban nem esett. Honda a 93. percben rontott ziccert a hazaiaknál.

A CSZKA győzött, és reménykedhet 2013. október 2. 20:22 Három cseh gól is született a CSZKA magyar idő szerint kora esti BL-meccsén, de ebből egy öngól lett, és a házigazda végül 3-2-re behúzta a győzelmet a Plzen ellen, a szerdai játéknapon. A moszkvaiak rendhagyó módon Szentpéterváron fogadták ellenfelüket, a Luzsnyikijt ugyanis felújítják, és a B-terv is füstbe ment, a Himki arénájának gyepe nem felelt meg a követelményeknek.

Menetel a CSZKA, jöhet a Bayern! 2013. szeptember 14. 16:24 Hat pontra leszakította egyik üldözőjét a Rosztovot, és továbbra is biztosan listavezető a CSZKA Moszkva az orosz bajnokságban. A címvédő 1-0-ra nyert hazai pályán, Konsztantin Bazeljuk szerezte a gólt a 70. percben, nem sokkal beállása után. A fővárosiak nyolc meccsből hatot nyertek, kiváló formában utaznak tehát Münchenbe, ahol a Bayern otthonában kezdenek a BL-főtáblán kedden.

Duplázott a CSZKA Oroszországban 2013. június 1. 14:22 Hetedszer kupagyőztes Oroszországban a CSZKA Moszkva, amely ezzel duplázni tudott a bajnoki cím után - hét év után először. Musa potyagólját követően a hajrá kezdetéig vezettek a fővárosiak a grozniji fináléban, de Lass egy hatalmas bombával egyenlíteni tudott. A hosszabbítást emberhátrányban vészelte át a CSZKA, amely 4-3-ra nyerte a büntetőpárbajt a szombat kora délutáni meccsen. Valószínűleg ez volt Guus Hiddink utolsó meccse az Anzsi Mahacskala padján.

A CSZKA nyerte a moszkvai rangadót 2012. március 19. 18:28 Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság felsőházának ötödik fordulójában a CSZKA Moszkva 2-1-es győzelmet aratott a Szpartak elleni moszkvai derbin. A katonacsapat megérdemelten győzött, sokkal több helyzetet dolgozott ki, de "csak" Tosics gurítása és Doumbia közeli helyezése ért célba.

Husztiék nem bírtak Hondáékkal 2012. március 3. 16:48 Videó! Nem bírt egymással a téli álmából feléledő orosz bajnokság első két helyezettje szombaton, a Huszti Szabolcsot nem nevező Zenit Szentpétervár Alekszandr Kerzsakov duplájával játszó 2-2-t a Honda Keiszukét csereként bevető CSZKA Moszkvával a felsőházi rájátszás nyitányán.