KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "COLUMBUS BLUE JACKETS"
Boston: megvan a hetedik! 2011. november 18. 09:17 A bajnoki címvédő Boston Bruins egymás után hetedik győzelmét aratta az NHL alapszakaszának csütörtöki játéknapján, miután szétlövéssel verte 2-1-re a szezon eddigi leggyengébb együttesét, a Columbus Blue Jacketset. Tuukka Rask kapus 30 védést produkált a meccsen a hazaiaknál.

Tizenegygólos meccsen győzött a Detroit 2011. január 16. 10:21 Hiába egyenlített a mérkőzés vége előtt másfél perccel a Columbus Blue Jackets, a hosszabbításban mindössze 45 másodperc után döntött a Detroit Red Wings, amely 6-5-re győzött az észak-amerikai jégkorongliga szombati játéknapján.

Nyolcat lőttek a menetelő St. Louisnak 2010. november 11. 09:23 Nem mindennapi módon ért véget a St. Louis Blues hétmeccses győzelmi sorozata szerdán, a legutóbbi hat meccsén mindössze négy gólt kapó Nyugati főcsoport éllovasát ugyanis 8-1-re ütötte ki a Columbus Blue Jackets.

Negyedszer nyert a Columbus 2010. október 26. 09:21 A Columbus Blue Jackets 2-1-re nyert a vendég Philadelphia Flyers ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján, így öt mérkőzésen negyedik sikerét ünnepelhette. A Montreal hosszabbítás után, az LA Lings szétlövéssel nyert.

Prágában gálázott a Boston 2010. október 6. 09:22 Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) csütörtöki, európai rajtjára készülő Boston Bruins és Columbus Blue Jackets sikerrel vette a keddi akadályt.

Meghátrált a Hurrikántól a Colorado 2010. január 9. 11:11 Három hazai és egy vendéggyőzelem született az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján. Hétgólos meccsen nyert a Dallas, értékes sikert aratott Calgaryban a Columbus, nem bírt a Colorado a Carolina Hurricanesszel.

Lesérült a bíró az NHL-mérkőzésen 2009. november 27. 09:29 Kettő-egyre nyert az Ottawa Senators a Columbus Blue Jackets ellen az NHL csütörtöki játéknapján, de a meccs leginkább arról lesz emlékezetes, hogy Rick Nash csúnyán beleszállt Dave Jackson bíróba, aki térdsérülés miatt "feladta" a találkozót. A másik összecsapáson a Vancouver Canucks felülmúlta a Los Angeles Kingst.

Gólkirálya vezérletével nyert a Flyers 2009. január 31. 07:05 Öt mérkőzést rendeztek az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) alapszakaszának pénteki játéknapján. Négy helyszínen hazai győzelem született, ám az ötödiken a Philadelphia csúnyán megleckéztette a Tampa Bay gárdáját: a góllövőlista éllovasává átlépett Jeff Carter vezérletével 6-1-re győzött a Flyers.

A kapus ütötte ki a ligaelsőt 2008. december 18. 07:36 Kiváló napot fogott ki Steve Manson a ligaelső San Jose Sharks ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga 71. játéknapján. A kapus negyvenhét védéssel segítette a Columbus Blue Jackets gárdáját a hosszabbításos győzelemhez. A New York Rangers Michail Rozsival főszereplésével győzte le a Los Angelest.

NHL: szétlövésben győzött a Columbus a Montreal ellenében 2008. november 8. 09:27 A Columbus Blue Jackets hazai pályán szétlövéssel gyűrte le a Montreal Canadienst az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.