KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "CF OS BELENENSES"
Liga Sagres: a Belenenses otthonában győzött a Leixoes csapata 2008. szeptember 29. 22:58 A portugál labdarúgó bajnokság (Liga Sagres) negyedik fordulójának zárómérkőzésén Braga második félidőben szerzett góljával verte a Leixoes a Belenensest.

A Sporting derbit nyert és élre állt 2008. szeptember 21. 09:29 A Sporting Lisszabon labdarúgócsapata 2-0-s győzelemmel folytatta nagyszerű rajtját a portugál első osztályban (Liga Sagres) szombaton késő este, a zöld-fehérek Hélder Postiga és Leandro Romagnoli találatával győzték le a Belenensest. Paulo Bento együttese ezzel három meccs után hibátlan és vezeti a táblázatot, jövő héten újabb városi rangadó vár rájuk, a Luz Stadionba látogatnak a Benficához.

Portugália: Casemiro Mior a Belenenses új vezetőedzője 2008. május 28. 23:18 Lehullott a lepel, a portugál első osztályú Belenenses nyilvánosságra hozta, ki lesz a csapat edzője a következő szezontól. Az 50 éves brazil Casemiro Miorról van szó, aki korábban már bizonyított az első ligában.

Bundesliga: a Wolfsburg szerződtette Alvimot és Christ 2008. május 22. 18:14 A német labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő VfL Wolfsburg leigazolta a Belenensestől Rodrigo Alvimot és Christ az Eintracht Frankfurttól.