KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "CELTA VIGO"
Menekültek a nézők a spanyol bajnokiról 2014. február 16. 12:04 Könnygázgránátot dobtak be a pályára a szombat esti Villarreal-Celta spanyol bajnokin, amelyet emiatt szűk félórára meg is kellett szakítania a játékvezetőnek a 87. percben, 0-1-es állásnál. Szinte percek alatt kiürült a nézőtér, a rövid folytatásra már csak a játékosok jöttek vissza. Nolito szabadrúgásgólját így már csak kevesen láthatták a helyszínen, azzal lett teljes a meglepetés: 0-2 a vége.

Fabregas volt a vezér, Messi néma maradt 2013. október 29. 23:49 VIDEÓ! Nem Lionel Messi, hanem Cesc Fabregas vezetésével oktatta idegenben a Celtát a Barcelona a spanyol bajnokság 11. fordulójának keddi játéknapján. Az exarsenalos mindhárom gólban benne volt, de hivatalosan csak egyet szerzett. Messi nagyon igyekezett, ám sorozatban harmadik bajnokiján maradt "néma", ilyesmi két és fél éve nem fordult elő vele. Egy gólpasszal vigasztalódott. Neymar és Xavi a cserepadról tekintette végig a találkozót.

Kiesési rangadót veszítettek Pintérék 2013. április 23. 09:19 Az eddigi utolsó Celta Vigo 2-1-re verte az utolsó előtti Real Zaragozát a spanyol labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának hétfő esti zárómérkőzésén, és a két csapat ezzel helyet cserélt a táblázaton. A vendégek magyar légiósa, Pintér Ádám a kezdőcsapatban kapott helyet.

Iago Aspas közel a Chelsea-hez? 2013. január 14. 16:56 Visszautasíthatatlan ajánlatot tett Iago Aspasért, a Celta Vigo 25 éves támadójáért a Chelsea - állítja a brit Daily Star című bulvárlap.

Ronaldo-tripla, jöhet a Valencia! 2013. január 9. 23:27 VIDEÓ! Már az első másodperctől kezdve futnia kellett az eredmény után a Real Madridnak a Spanyol Kupa szerda esti nyolcaddöntőjében, az "odavágón" ugyanis 2-1-re kikapott a Celta Vigo otthonában. A madridiak szerencséjére Cristiano Ronaldo bombaformája erre a meccsre is kitartott, egy szenzációs nyesésből, egy finom perdítésből, és egy kontra végén talált be, a végeredmény beállításáról Sami Khedira gondoskodott. A Valencia ellen nehezebb dolga lesz majd a Realnak a negyeddöntőben.

Elbukott a Real, de még javíthat 2012. december 12. 23:58 VIDEÓ! A Real Madrid újabb vereséget szenvedett idegenben, ezúttal a Spanyol Kupa nyolcaddöntőjében, a Celta Vigo stadionjában, de vigasztalhatja a blancókat, hogy van még hátra egy madridi visszavágó, ahol nagyon sokat érhet majd Ronaldo szerdai szépítése (a 86. percben). Nem elég, hogy kikaptak, még Benzemát is elveszítették egy időre a fővárosiak. A galíciaiak - akik óriási mázlival ejtették ki az Almeríát az előző körben - a vártnál sokkal jobb lapokkal a kezükben várják a folytatást...

A Cityé a „spanyol Wilshere” 2011. május 23. 18:22 A Manchester City nyerte a versenyt a Barcelona előtt a Celta Vigo B-csapatának 17 éves irányítójáért, Denis Suárezért - vallotta be a galíciaiak elnöke, Carlos Mourino. Három évre ír alá a játékos, akire egy belgiumi ifjúsági tornán figyeltek fel a Világoskékek.

Spanyol szupertinit venne a City 2011. április 25. 15:19 Az angol futball újgazdag klubja, a Manchester City támadásba lendült, eltökélt szándéka, hogy tinicsillagot szerződtet Spanyolországból.

Tovább vergődik az Atlético 2010. január 21. 23:47 Csupán 1-1-es döntetlenre futotta hazai pályán az Atlético Madrid erejéből a másodosztályú Celta Vigo ellen a Király-kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.