KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "BURNLEY"
Hengerelve negyeddöntős a West Ham 2011. február 21. 22:33 A West Ham 5-1-re kiütötte a Burnleyt, ezzel bejutott az FA-kupa negyeddöntőjébe. Az első félidő még rejtegetett izgalmakat, Carlton Cole duplája azonban megpecsételte a vendégek sorsát. A nyolc között a Stoke City otthonába látogatnak a Kalapácsosok.

A Liverpool volt a Burnley hóhéra! 2010. április 25. 17:56 VIDEÓN A GÓLOK! A Liverpool száműzte a másodosztályba a Burnley FC-t saját otthonában, kissé tartalékos összeállításban is gálázott a Turf Mooron a Premier League 36. fordulójában. Gerrard duplázott, Maxi és Babel is betalált, Aquilani két gólpasszt jegyzett. Kettő pontra a negyedik Tottenhamtől a Pool, bár az észak-londoniak egy meccsel kevesebbet játszottak.

duplikáció 2010. április 25. 15:36 A Liverpool száműzheti a másodosztályba a Burnley FC-t saját otthonában, ha kissé tartalákos csapatával kiharcoltja a győzelmet a Turf Mooron. Ayala, Aquilani és Babel kezdő, Lucas és Benajunj csak csere. Kövesd élőben a mérkőzést velünk!

A City 6-1-re nyert és negyedik! 2010. április 4. 00:17 VIDEÓ! A Manchester City aratta a szombati játéknap legnagyobb arányú győzelmét a topligákban, a világoskékek féltucat gólt rámoltak be a kiesőzónában ragadt Burnley otthonában. A hetedik percben már 0-3 volt az állás, Adebayor duplázott, Bellamy, Tévez, Vieira és Kompany is betalált. A Tottenham botlott a 33. fordulóban, így előzött és a BL-selejtezőt érő negyedik helyre lépett fel a City.

Tömegbalhé a PL-meccsen 2010. március 29. 15:05 Negyven embert letartóztattak a Burnley-Blackburn Rovers Premier League-mérkőzés után vasárnap.

25 éves átkot törhetett volna meg a City 2010. március 10. 23:05 Nem sokon múlt, hogy a Stoke City egymást követő két élvonalbeli idegenbeli mérkőzésén diadalmaskodjon, ezzel pedig megtörjön egy 25 éves átkot. A látogatók legutóbb Portsmouthban nyertek 2-1-re, s Tuncay fejese révén a Burnley elleni bajnokin is vezettek. Ám a második félidő elején jött David Nugent és egalizált, ezzel odalett az előny és a három pont. A találkozót egyébként a 21. fordulóból halasztották el szerda estére.

Az Arsenal tíz helyett két góllal nyert 2010. március 6. 17:55 Tucatszám dolgozta ki a helyzeteket, mégis csak 3-1-re nyert az Arsenal a Burnley ellen a Premier League 29. fordulójában. A ziccerek kihagyásában elsősorban Bendtner jeleskedett, akit ennek ellenére vastaps kísért le a pályáról lecserélésekor. Az Ágyúsok bajnoki álmai tovább élnek.

John Terry a Burnleynek is betalált! 2010. január 30. 20:19 VIDEÓK: nézd meg a gólokat! Wayne Bridge ex-barátnője után a Burnley kapuját is bevette John Terry, ezzel a Chelsea idegenben tudott 2-1-re győzni az angol labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában. No, de ne legyünk ennyire rosszindulatúak, hiszen a Háromoroszlános válogatott oszlopos tagja igazi csattanós választ adott az őt kikezdő világsajtónak azzal, hogy miközben magánéletében vájkáltak, ő megnyerte csapatának a fontos mérkőzést. Látszott, minden erejét beleadta abba a fejesbe. A londoni Kékek ezzel továbbra is négy egységgel vezetik a Premier League-et.

Kinevezte új menedzserét a Burnley 2010. január 13. 13:55 Brian Laws váltja a Boltonba távozott Owen Coyle-t a Burnley kispadján, amelyet a klub immár hivatalosan is megerősített.

Ince lehet Coyle utódja a Burnley padján 2010. január 11. 13:15 A The Sun információi szerint a 42 éves Paul Ince veheti át a nemrégiben a Boltonhoz távozó Owen Coyle helyét a Burnley kispadján.