KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "BUFFALO SABRES"
NHL: aki késett, semmit sem látott 2011. november 19. 10:18 Megszakítás nélkül a harmadik vereségét szenvedte el, továbbá zsinórban másodszor volt gólképtelen a Carolina Hurricanes az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) alapszakaszában. Pénteken ráadásul hazai pályán volt kénytelen fejet hajtani a Buffalo Sabres ellen. Aki negyedórát késett a meccsről, gólt nem láthatott, ugyanis Jason Pominville a 14. percben megszerezte a parti egyetlen, egyben győztes találatát. A kanadai szélső mellett a svéd Jhonas Enroth kapust illik még megemlíteni, aki 34 védéssel a szezonbeli első shutoutját jegyezte.

Duplán emlékezetes debütálás az NHL-ben 2011. október 8. 09:03 A Buffalo Sabres nyáron szerződtetett finn szélsője, Ville Leino egy góllal és gólpasszal mutatkozott be új csapatában, amely az észak-amerikai profi jégkorongliga 2. játéknapján, pénteken 4-1-re verte az Anaheim Ducksot. A dolog érdekessége, hogy a sikeres debütálásra Helsinkiben, Leino egykori csapatának, a Jokeritnek a csarnokában, azaz tulajdonképpen hazai pályán került sor...

Őrült NHL-mérkőzés, 13 találattal 2011. február 14. 09:20 Az első és a harmadik harmad egyaránt öt-öt gólt hozott, végül hosszabbítás után 7-6-ra győzött a New York Islanders a Buffalo Sabres ellen az NHL alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

Betlivel kezdett az NHL ligaelsője 2010. április 16. 09:11 Azok után, hogy szerdán a címvédő Pittsburgh Penguins vereséggel kezdte a rájátszást, az alapszakaszt első helyen záró Washington Capitals sem tudott győzni első kieséses rendszerű mérkőzésén. A fővárosiakat a legjobb 16-ba éppen bejutó Montreal tréfálta meg hosszabbításban. Nagy meccset játszott, de a győzött nyitómeccsén a nyugati és keleti harmadik Vancouver Canucks és a Buffalo Sabres a Los Angeles Kings illetve a Boston Bruins ellen.

Megbabonázta a Bostont a kapus 2010. március 30. 09:10 Ryan Miller volt a Boston Bruins-Buffalo Sabres mérkőzés hőse, a Szablyások kapusa negyven lövést hatástalanított, amely végül elég volt a 3-2-es vendéggyőzelemhez. A Buffalo továbbra is vezet csoportjában Keleten, a Boston bízik a nyolcadik, rájátszást érő hely megszerzésében.

„Cápatámadás" érte a Buffalót 2010. január 24. 10:03 Sorozatban ötödik győzelmével magabiztosan vezeti az észak-amerikai jégkorongligát (NHL) a San Jose Sharks, amely szombaton a Buffalo Sabrest páholta el 5-2-re. Menetel a keleti éllovas Washington Capitals, amely hat meccs óta veretlen, de szorosan nyomában lohol a New York Islanders otthonában győző New Jersey Devils.

Meghátrált a Hurrikántól a Colorado 2010. január 9. 11:11 Három hazai és egy vendéggyőzelem született az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján. Hétgólos meccsen nyert a Dallas, értékes sikert aratott Calgaryban a Columbus, nem bírt a Colorado a Carolina Hurricanesszel.

A Detroit Red Wings újra az élen 2009. március 5. 07:19 A Buffalo Sabres otthon igázta le a Montreal Canadienst, a Detroit Red Wings a Colorado Avalanche otthonában remekelt az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján.

NHL: Martin Biron otthonában tréfálta meg a Buffalo Sabrest 2008. november 22. 09:34 A Buffalo Sabres játékosai hiába lőttek 40-szer Martin Biron kapujára, egyszer sem voltak eredményesek, így a vendég Philadelphia Flyers magabiztos győzelmet aratott az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján. A korábban a Sabresben is szerepelt Biron első hibátlan meccsét produkálta a szezonban.

Megint a hajrában ébredtek a Pingvinek 2008. november 16. 07:52 Az észak-amerikai jégkorong-bajnokság (NHL) szombati játéknapján az előző idényben döntős Pittsburgh Penguins hazai pályán vesztett állásból fordított és nyert mérkőzést a vezetést kétszer is megszerző Buffalo Sabres ellen. A házigazdák a záró részben négyszer voltak eredményesek, Jordan Staal ezúttal kétszer köszönt be.