KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "AZ ALKMAAR"
Sztárigazolás a Serie B-ben! 2011. augusztus 11. 16:41 Argentína első számú kapusa, Sergio Romero lesz a Sampdoria hálóőre a következő szezontól - tudta meg a La Gazzetta dello Sport.

Ajax: izgalmas izlandi igazolás 2011. július 5. 13:54 Izlandi csatárreménységet igazolt az Ajax az Az Alkmaartól négymillió euróért. Kolbeinn Sigthórsson négy évre írt alá, mint az a klubhonlapon publikált videóból kiderül.

Még hisz a bajnoki címben az Ajax 2011. március 6. 22:40 Még nem mondott le a bajnoki címről az Ajax labdarúgócsapata, amely az Alkmaar kiütésével üzent a rivális PSV-nek és a Twentének a holland élvonal 26. fordulójának vasárnapi játéknapján. A nyártól Inter-játékos Castaignos szerezte a Feyenoord győztes gólját Heerenveenben, ahol Simon Krisztián nem szállhatott be a cserepadról. Bodor Boldizsár végig a pályán volt az Utrecht otthonában, a hajrában veszített két pontot csapata, a Roda.

Dzsudzsák: dupla bomba! PSV-gála! 2011. február 12. 22:46 VIDEÓ! Mindkét félidőben beakadt egy-egy Dzsudzsák Balázs-bomba Alkmaarban, 16 ezer néző előtt, ahol tükörsima, 4-0-s győzelmet aratott a PSV Eindhoven és megőrizte első helyét a Twentével szemben. A meccset a svéd csatár Marcus Berg duplája foglalta keretbe. Nézd meg videón Dzsudzsi két, remekbe szabott találatát!

Parmában az AZ csatára 2011. január 31. 12:01

Hatot kapott a holland bajnok! 2010. december 12. 21:22 Elképesztő vereségbe szaladt bele a Bajnokok Ligája A-csoportjában harmadik helyen záró, holland bajnoki címvédő Twente a 17. fordulóban a középmezőnybe tartozó Heerenveen otthonában, ahol 6-2-re kapott ki!

PSV: három meccs, három győzelem 2010. augusztus 22. 18:52 Marcus Berg duplájával és Ibrahim Afellay kései góljával harmadik ellenfelét is kipipálta a PSV Eindhoven a holland élvonalban. Dzsudzsák Balázs végig a pályán volt a 2009-es bajnok AZ ellen. Három-egyre nyert a PSV.

Gera mellé igazolt támadót a Fulham 2010. augusztus 18. 16:19 Hivatalos, Gera Zoltán csapatánál folytatja pályafutását a 2009-es holland bajnok AZ Alkmaar labdarúgója, Moussa Dembélé. A 28-szoros belga válogatott csatár hároméves szerződést kötött a londoniakkal és az eddig szinte egyedül a poszton játszó Bobby Zamora mellett nagy erősítést jelent az Európa-liga döntőse számára. A 23 esztendős támadó nagyjából 6-7 millió euróért váltott klubot.

Mégsem megy Angliába a világbajnok 2010. augusztus 12. 18:38 Bár sajtóforrások tényként kezelték, végül mégsem igazol a Birmingham City labdarúgócsapatához a Juventus világbajnoka, Mauro Camoranesi, miután a Premier League-ben szereplő együttes menedzsere, Alex McLeish nyilatkozatában bejelentette kapitulációját.

Hihetetlen öngól 15 méterről! - videó 2010. február 8. 20:35 Erre bizony az égvilágon senki, még maga Pontus Wernbloom sem számított. A vasárnapi Feyenoord-AZ Alkmaar holland bajnoki 38. percében ugyanis a vendégek középpályása meglendítette jobb lábát, majd 15 méterről csodásan kilőtte a jobb alsó sarkot. Jobban nem is helyezhette volna, Sergio Romero kapus is döbbenten vette tudomásul, saját csapattársa babrált ki vele. Megmozdulása hatalmas örömet jelentett a rotterdami híveknek, az alkmaari drukkerek viszont taps helyett a fejüket fogták hitetlenkedésük közepette. A végén javítottak a többiek, a csatát 2-1-re a vendégek nyerték. Halálpontos öngól - az évvégi videókavalkád egyik gyöngyszeme lesz, az tuti!