KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "AUSTRIA WIEN"
Ezt hogy lehetett megadni? - videó 2011. november 27. 11:28 A gól az, amit a bíró megad, de ezt nagyon elnézte a sporttárs. A szombati Austria.Wiener Neustadt első osztályú osztrák bajnokin a hazaiak egy "szellemgóllal" egyenlítettek, ám amit ezután a vendégek mesterétől, Peter Stögertől kapott a negyedik játékvezető, azt nem tette zsebre. Akik a videóbíró mellett vannak, azok az ilyen és hasonló szituációk miatt harcolnak a technikáért. A meccs végül 2-2 lett. Csak erős idegzetűeknek!

Olasz, spanyol és osztrák meló - blog 2011. március 20. 13:09 A nagysikerű szombat délután és a Milannak köszönhetően kevésbé sikeres este után vasárnap újabb kihívások várnak a futballszeretőkre és a tippelni vágyókra. Ezúttal szintén egy hármaskötés érkezett bloggerünktől, aki Olaszországba, Spanyolországba és a sógorokhoz invitál meg minket. A három izgalmas meccs szép kis summát hozhat a bevállalósoknak...

Lila-fehérek–zöld-fehérek 2-0 2010. szeptember 12. 17:58 A magyar derbi után az osztrákot is a lila-fehér csapat nyerte meg a zöld-fehérrel szemben: az Austria Wien 1-0-ra győzött a Rapid Wien otthonában az osztrák Bundesliga 7. fordulójában vasárnap délután. A természetesen telt ház, tizennyolc ezer néző előtt lejátszott találkozót Roland Linz döntötte el egy ballábas lövéssel.

Hosszabbított a magyar kapus 2010. május 12. 14:14 Sáfár Szabolcs egy évvel, azaz 2011-ig meghosszabbította nyáron lejáró szerződését az Austria Wiennél.

Waltner gólja egy pontot ért 2010. február 26. 21:59 Waltner Róbert első labdaérintéséből betalált az Austria Wien elleni bajnokin, így a Mattersburg egy pontot otthon tartott. Milenko Acimovic 8. percben értékesített büntetőjével szereztek vezetést a vendégek, akiknek kapuját sérülése miatt nem Sáfár Szabolcs védte.

Huligánbotrány Sáfárék meccsén! - videó 2009. december 4. 09:06 Az Austria Wien sima, 3-0-s vereséget szenvedett odahaza az Athletic Bilbao elleni Európa-liga csoportmeccsen, de ami a bécsi klubnak talán még jobban fájt, az a szurkolók viselkedése volt a csütörtök esti összecsapáson. Az önmagukról megfeledkezett randalírozók jó félórára félbeszakították a találkozót: a botrányos közjáték a magatehetetlen játék és a bíró ténykedése miatt robbant ki - az első találatot egy háromméteres (!) les előzte meg. A videón jól látszik, hogy valaki még egy vizes vödröt is a pályára hajít.

Sáfár megsérült, de nyert csapata 2009. október 17. 20:11 Sáfár Szabolcs vállsérülése miatt csupán 25 percet védett a Salzburg ellen, csapata, az Austria Wien azonban így is otthontartotta a három pontot az osztrák labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában. Waltner Róbert (Mattersburg) és Pusztai Olivér (Kärnten) nem kapott játéklehetőséget együttesében.

Sáfárék vitrinjébe került a kupa 2009. május 24. 19:42 A Sáfár Szabolcsot foglalkoztató Austria Wien nyerte az Osztrák Kupát, miután hosszabbítást követően 3-1-re verte az Admira Wackert Mattersburgban.

Elvesztették a derbit Sáfár Szabolcsék 2009. április 26. 17:57 Hamisítatlan városi rangadón győzött hazai pályán a Rapid Wien a Sáfár Szabolccsal a kapuban felálló Austria ellen 3-2-re vasárnap este. A lilák pakisztáni csatára, Rubin Okotie góljai foglalták keretbe a mérkőzést a Hanappiban, de a két találat között Sáfár Szabolcs háromszor is kapitulált.

Sáfár Szabolcs kupadöntős Ausztriában 2009. április 22. 20:08 A Sáfár Szabolccsal a kapujában felálló Austria Wien jutott másodikként a labdarúgó Osztrák Kupa döntőjébe, miután 1-0-ra legyőzte a másodosztályú Wiener Neustadtot.