KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ATP_TORNA"
Rafael Nadal beindult 2013. február 7. 06:34 A páros után az egyéniben is győzelemmel tért vissza Rafael Nadal. A korábbi világelső teniszező a Chile Open 2. fordulójában, 1 óra 28 perc alatt 6:3, 6:2-re nyert a selejtezőből érkezett argentin Federico Delbonis ellen.

Hatalmas meglepetés: Federer kiesett 2008. július 24. 07:50 Már a második forduló a végállomást jelentette Roger Federernek a 2 millió 615 ezer dollár összdíjazású tenisztornán Torontóban, miután három szettben kikapott a francia Gilles Simontól. Rafael Nadal simán nyert az amerikai Jesse Levine ellen.

Roddick megszenvedett a második körben 2008. július 22. 23:48 Három játszmában harcolta ki a továbbjutást Andy Roddick a 2,615 millió dollár összdíjazású keménypályás férfi tenisztornán torontóban, a Mestersorozat hatodik állomásán. A spanyol Carlos Moyá két sima szettben kikapott a német Tommy Haastól.

Tenisz, Nottingham: a horvát Ivo Karlovic megvédte címét 2008. június 21. 20:45 A horvát Ivo Karlovic megvédte címét a 370 ezer euró összdíjazású angliai füvespályás férfi tenisztornán, miután a döntőben közel két és fél órás csatában nyert a spanyol Fernando Verdasco ellen.

Tenisz, ’s-Hertogenbosch: David Ferrer először verte Gicquelt 2008. június 21. 17:08 Az első helyen kiemelt spanyol David Ferrer nyerte a hollandiai ’s-Hertogenboschban zajló, 349 ezer euró összdíjazású, füves pályás tenisztorna férfi egyeseinek küzdelmét, miután a döntőben két játszmában legyőzte a francia Marc Gicquelt.

Tenisz, Varsó: Nyikolaj Davigyenko-Tommy Robredo a fináléban 2008. június 14. 19:22 Az első és a második helyen kiemelt versenyző, az orosz Nyikolaj Davigyenko és a spanyol Tommy Robredo játssza a döntőt egymással a 425.250 euró összdíjazású, Varsóban zajló ATP-torna férfi egyesében.

Tenisz, Halle: Kohlschreiber lesz a fináléban Federer ellenfele 2008. június 14. 18:57 A német Philipp Kohlschreiber két játszmában, 6:3, 7:5-re verte a 713 ezer euró összdíjazású, Halléban zajló füves ATP-torna elődöntőjében a második helyen kiemelt amerikai James Blake-et.

Tenisz, ATP Varsó: Guillermo Canas búcsúja a negyedöntőben 2008. június 13. 20:28 A 425 ezer euró összdíjazású varsói salakpályás férfi tenisztorna negyeddöntőjében továbblépett az első kiemelt Nyikolaj Davigyenko, két játszmás győzelmét követően. Keményen meg kellett dolgoznia a sikerért viszont a spanyol második kiemeltnek Tommy Robredónak, akinek szetthátrányból kellett fordítania a salakon idén veszélyes Oscar Hernandez ellen. A nap meglepetése az argentin Canas kiesése volt.

Füvön nincsenek gondjai Federernek 2008. június 13. 17:31 A papírformának megfelelően a világelső Roger Federer két játszmában legyőzte Markosz Bagdatiszt a 713 euró összdíjazású hallei füves pályás tenisztorna negyeddöntőjében. A hazai szurkolók kétszer is örülhettek, lévén Philipp Kohlschreiber és Nicolas Kiefer is bejutott a legjobb négy közé.

Federer sorozatban 22. győzelme Halléban 2008. június 12. 16:47 Hiába játszott saját magához képest visszafogottan mégis két szettben győzött csütörtökön Halléban a világelső Roger Federer a cseh Jan Vacek ellen, ezzel bejutott a negyeddöntőbe. A második fordulóban nehéz mérkőzésen győző Andy Roddick már az első szett rövidítése után továbbjutott, mivel honfitársa sérülés miatt visszalépett. Ivo Karlovic tovább folytatta menetelését, 6:3, 7:5-re verte a Roland Garroson a legjobb nyolc közé jutó Fernando Gonzalezt.