KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ATP_LOS_ANGELES"
Tenisz, Los Angeles: Del Potro hazai kedvencet győzött le 2008. augusztus 10. 02:35 Az argentin Juan Manuel Del Potro csupán három játékot engedélyzve nyert az amerikai Mardy Fish ellen a 475 ezer dollár összdíjazású, Los Angelesben zajló férfi tenisztornán.

Roddick könnyen jutott a negyeddöntőbe 2008. augusztus 8. 07:48 Az első helyen kiemelt amerikai Andy Roddick két játszmában könnyedén győzte le a szerb Dusan Vermicset a Los Angelesben zajló keménypályás tenisztornán. Csakugyan két felvonásra volt szüksége a harmadikként rangsorolt Juan Martin Del Potrónak.

Tenisz, Los Angeles: hullottak a spanyol kiemeltek szerdán 2008. augusztus 7. 07:10 Már a második fordulóban kiesett a második és negyedik helyen kiemelt spanyol Fernando Verdasco és Feliciano Lopez a 475 ezer dollár összdíjazású férfi keménypályás tenisztornán. Sikerrel vette viszont a Wayne Odesnik elleni tesztet Marat Szafin, aki ezzel bejutott a legjobb nyolc közé.

Tenisz, Los Angeles: Szafin jól kezdett, Grosjean csomagolhat 2008. augusztus 6. 07:03 Az ötödik kiemelt orosz Marat Szafin 77 perc játék után két szettben legyőzte az amerikai John Isnert a Los Angelesben rendezett "Countryside Classic" elnevezésű, 475 ezer dollár összdíjazású keménypályás ATP-tenisztorna első fordulójában. A francia Sebastien Grosjean viszont máris elszállt, a hazai kedvenc Vincent Spadea gyűrte le három szettben. Moya is hozta a kötelezőt, a kétszeres bajnok német Tommy Haas azonban elvérzett az amerikai Young ellenében.